Молитви коли ви в складній ситуації і не на кого спертися

Господи, допоможи мені, щоб я не покладався на своє розуміння, а, скоріше, повністю покладався на Вашу милість.

Молитва розради

Батьку, втіш мене в ці важкі часи. Обійми мене ближче до себе, щоб моя віра в тебе не похитнулася. Будь моїм провідником у всьому, що я роблю. Допоможіть мені, щоб я не покладався на своє розуміння, а, скоріше, повністю покладався на вашу милість, якої в моєму житті багато. Дозвольте моєму серцю заявити про вашу вірності навіть в такі часи. Обнови мою силу, щоб я міг злетіти високо, як орел, бігти, але не падати в непритомність, літати, але не втомлюватися. Амінь.

Надсилайте мої думки молитви

Могутній Бог, диявол використовує наші важкі часи, щоб віддалити нас від Тебе, але Боже, ніщо не може відокремити нас від любові, яку ти відчуваєш до нас. Нескладні часи, не висоти, що не глибини, нічого такого нас не зіб’ють нас зі шляху праведного, тому що ти Бог любові. Я знаю, що ти зі мною, і ти мене ніколи не покинеш. Надсилайте мої думки та мої дії. Попри те, що я втомився, я знаю, що ти та твоя сила збережуться. Я не здамся, тому що ти поруч зі мною. Амінь.

 ""

Встань зі мною, молися

Ісус Христос, я прошу вас дати мені опору на плече в цій складній ситуації. Витри мої сльози. Я обтяжений, Господь, тримай мене за руку. Я беру на вас своє ярмо, щоб навчитися у вас, ви ніжні та скромні. В тобі я можу знайти спокій. Моє серце спочиває в тобі. Ти мій друг. Будьте зі мною до кінця. Амінь.

Обнови мою душу

Цар царів, ти не обіцяв нам відсутності лих. Ви обіцяли бути з нами, коли трапляться лиха. Я розраховую на вашу обіцянку в цей час труднощів. Будь зі мною, Боже. Дай мені мудрість і сили подолати всі ці труднощі. Працюйте своїми способами, щоб позбавити мене від цих гнітючих часів, і дозвольте мені довіритися тільки вам. Обнови мою душу і дозволь мені бути спокійним і знати, що ти Бог. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.