Кіт-лікар допомагає лікувати пацієнтів ветеринарної клініки

Author name 12 Березня 2020 в 12:03

Поділитися статтею

Кіт-доглядальниця Радаменес
Кіт-доглядальниця Радаменес

Цей пухнастий лікар живе в Польщі в місті Бидгощ. Кіт на ім’я Радаменес лікує інших тварин за допомогою своєї турботи і любові.

Почав чорниш цим займатися після того, як його самого врятували від того світу.

Лікар-ветеринар польської клініки, де лікували Радаменеса, згадує: «Йому було дуже погано. Малюкові тоді було близько двох місяців, у його шлунку була сильна інфекція, через яку у кошеняти сипалася шерсть. Сам він нестерпно страждав. Шансів на одужання у Радаменеса практично не було».

У тварини був такий сильний біль, що він постійно плакав і не міг спати. Думки медиків розділилися. Хтось вважав, що кошеня неможливо врятувати, а хтось навпаки – робили все заради його порятунку.

На лікування Радаменеса пішло пару місяців. Більшість знає, яке це відчуття, коли тобі з ранку до вечора ставлять крапельниці, роблять уколи й інше. Погодьтеся, приємного мало. А для маленького кошеняти це було справжнє випробування.

Радаменес терпів і витримував усе, що з ним робили. Він ніби відчував, що йому дуже хочуть допомогти.

Нарешті цей день настав. Кіт почав одужувати, але й він не захотів йти з клініки. Черниш став помічником ветеринара, він залишився, щоб підтримувати інших хворих тварин.

Турботливий кіт
Турботливий кіт

Як не дивно звучить, але Радаменеса можна назвати справжньою доглядальницею. Він майже не відходить від чотирилапих пацієнтів. Особливо він уважний до тих, хто чекає на серйозну операцію.

Помічник Радаменес підтримує як інших котів, так і собак. Вусатий лежить з ними, мурчить і облизує, у цілому дарує свою позитивну енергетику.

Працівники клініки називають вусатого лікаря своїм талісманом. Завдяки йому тварини відчувають любов і перемагають хворобу.

Кіт Радаменес
Кіт Радаменес
Талісман клініки
Талісман клініки

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Холоденко, Федишин, Джамала та інші українські зірки відреагували на карантин

Нагадаємо, 5 порад, як вибрати здорову орхідею у магазині? (Відео).

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею