3 способи повернути долю в свою сторону. Прокинься і схопив можливості, які перед тобою

Author name 16 Липня 2020 в 10:07

Поділитися статтею

Якщо ви на автопілоті, ви пропустите дзвінок долі
Якщо ви на автопілоті, ви пропустите дзвінок долі

Якщо ви чекаєте, що Всесвіт приведе вас в краще місце, ви будете чекати вічність.

Це все про дії, які ви вживаєте або не робите, коли з’являється доля.

“Я ненавиджу свою роботу. Це висмоктує мою душу», – каже мій клієнт, який працює бухгалтером.

«Що ти з цим робиш?» – я питаю. «Ви були незадоволені цією роботою деякий час, але я не бачив, щоб ви щось змінили».

«Я не зробив ніяких серйозних кроків. Я ненавиджу те, що я роблю, але мені подобається зарплата », – говорить він. «Я теж вірю в долю. Я чекав, коли Всесвіт приведе мене до наступного кроку. Я знаю, що це станеться, тому я просто повинен бути терплячим.

Якщо ви чекаєте, що Всесвіт приведе вас в краще місце, ви будете чекати вічність

 ""

Всесвіт не буде жити заради тебе. Ви повинні контролювати своє життя. Доля не врятує тебе. Щоб приймати правильні рішення, потрібно розуміти різницю між долею і свободою волі. Життя – це тонкий баланс між двома.

Доля приносить вам можливості, а свобода волі визначає, чи використовуєте ви їх чи ні.

Доля – це доля, яка заздалегідь спланована для вас, але ви повинні щось з нею зробити. Іншими словами, доля – цей потенційні можливості вашого життя. Ці можливості були ретельно сплановані для вас і ви самі вирішуєте, якими можливостями ви скористаєтеся.

Доля завжди дає вам кілька варіантів, але доступні варіанти не обов’язково гарантовані.

Є варіанти парадів долі, але ви повинні використовувати свою вільну волю, щоб дістати і захопити один.

Це все про дії, які ви вживаєте або не робите, коли з’являється доля. Доля являє себе у багатьох відношеннях. Може бути, це неформальне знайомство з кимось або випадкове лист від випадкового знайомого. Це може бути іскра натхнення, яку ви отримуєте від прослуховування розмови, або ідея, яку ви отримуєте з фільму, який дивіться. Судьба завжди надає вам безліч можливостей – вона просто чекає вас, щоб вибрати той, який ви хочете.

Якщо ви на автопілоті, ви пропустите дзвінок долі.

Більшість з нас не розпізнають ледь помітні шепотіння долі, тому що ми лунатізіруемо по життю. Ми на автопілоті – ми прокидаємося вранці, йдемо на роботу, йдемо в спортзал, йдемо додому, лягаємо спати, а потім встаємо і робимо все це знову і знову. Ми настільки знеболені нашою реальністю, що рідко чуємо стукіт долі. Ми втрачаємо можливості, тому що ми спимо.

Коли ви перебуваєте в колії, ви можете заблокувати поклик долі

Коли ви відчуваєте себе застряглим і застійним, ви опускаєте голову і закриваєте себе від нових можливостей. З опущеною головою ви не можете бачити, як доля намагається до вас дістатися. Ваше горе блокує вашу здатність отримати їх.

“Ви так нещасні останнім часом. Ви не виходьте на вулицю, ви не спілкуєтеся, ви більше не готуєте і навіть не зустрічаєтеся. Як ви розширюєте себе? Як ти запрошуєш долю? ” – я питаю мого клієнта.

“Я борюся з депресією, багато сплю», – говорить вона.

«Якщо ви будете постійно займатися цією поведінкою, нічого не зміниться. Доля не зможе донести до вас нові можливості. Ви повинні бути готові до змін, інакше ви ніколи не почуєте стукіт долі », – кажу я їй.

Якщо ви повторюєте ті ж самі схеми поведінки, ви можете відкласти поклик долі.

Ви не можете бачити долю, якщо постійно використовуєте свою вільну волю, щоб повторювати руйнівні патерни. Якщо ви хочете щось змінити, ви повинні зробити щось по-іншому.

«Ти пам’ятаєш, коли ти в останній раз була в депресії?» – я питаю.

«Так, це було два роки тому, коли я зустрічалася з моїм колишнім», – відповідає вона.

“Саме. Це ваш шаблон: ви використовуєте свою вільну волю, щоб занадто довго залишатися в неправильних місцях. Ви намагаєтеся змусити їх працювати. Ця стратегія тільки робить вас пригніченою. Навіть незважаючи на те, що ситуація з твоїм колишнім розбила твоє серце, ти не пустила. Ви використовували свою вільну волю, щоб тримати себе в дуже хворобливому місці. Тим самим ви уникли долі, тому що не були готові до чогось нового ».

Ви не можете змінити свою долю, але ваша вільна воля може відкласти це

Незважаючи на те, що ви, можливо, роками опускали голову, доля буде представляти себе, поки ви не будете готові простягнути руку і взяти її. Доля не розчаровується в тобі. Ви ніколи не можете втратити те, що для вас значить, але ви можете відкласти це. Наприклад, якщо ви пропустите потенційну половинку, він або вона повернеться до вас пізніше. Ось як працює доля.

Ви контролюєте своє життя, але це не контролює тебе. Доля – це те, що прийде до вас у житті, а свобода волі – це те, що ви вирішите з нею робити. Ви можете не отримати те, що ви хочете в житті, але ви завжди отримаєте те, що виберете. Що ви вирішите робити зі своєю долею, коли почуєте стук?

Ось три поради для того, щоб зігнути долю в вашу користь:

 ""

  1. Зверніть увагу на своє життя – вона намагається вам щось сказати. Доля постійно приносить вам можливості. Ви просто повинні бути достатньо свідомі, щоб побачити їх. Сповільниться і зверніть увагу, щоб ви не пропустили критичні хвилювання долі.
  2. Ви повинні діяти, або нічого не зміниться. Доля приносить вам можливості, але не може змусити вас їх використовувати. Не сидіть на лавці і спостерігайте за можливостями. Якщо ви не дієте, ви не отримуєте.
  3. Якщо вам здається, що ви б’єтеся головою об стіну, зупиніть це. Ви можете використовувати свою вільну волю, щоб добитися результату, який не підходить вам. Якщо ви намагаєтеся форсувати зміни, але цього не відбувається, це не означає, що це має статися. Іди.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею