Тест – головоломка №13-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність?

Коли ви постійно навантажуєте і тренуєте свій мозок, він знаходиться у відмінному стані та тому це особливо необхідно для літніх людей.

Головоломки зі сірниками сприяють цьому. Тому ми вам і пропонуємо чергову головоломку із сірниками. Ви будите уважнішими та це допоможе вам на роботі та в побуті. А уважність та усвідомленість можна збільшувати. Прочитайте інформацію нижче.

Намагаючись регулярно медитувати, ви природним чином почнете усвідомлювати свої думки та емоції у повсякденному житті. Ось кілька порад, які допоможуть вам розпочати роботу.

Виділяйте певний час кожен день, надаючи собі простір та усамітнення для практики медитації. Підтримання регулярного порядку в змінний час може бути надзвичайно корисним для вашого здоров’я.
Спостерігайте: не намагайтеся вимкнути свої думки. Натомість вважайте себе пасивним, але цікавим спостерігачем. Нехай думки приходять та йдуть, але не реагуйте на них. Просто зверніть увагу на цей час, і відпустіть судження. Будьте в курсі того, що відбувається у вашому розумі та тілі. Найпростіший спосіб зробити це – сконцентруватися на своєму подиху.

Відпустіть: спочатку це здасться вам складним, і судження будуть накопичуватися, але не лайте себе. Просто визнайте судження, перш ніж намагатися спостерігати його та відпустити. Поверніться до неосудного усвідомлення і зосередьтеся на диханні.

Продовжуйте повертатися: це абсолютно нормально, коли ваш розум блукає. Коли це станеться, просто постарайтеся обережно повернутися до справжнього та дихання чи будь-якого іншого якоря. Вам потрібно буде робити це знову і знову. Спроби зосередитися — це не невдача медитації, це її частина.

А тепер вирішіть головоломку із сірниками. Чи вдалося її вирішити? Якщо це для вас проблема, ви знайдете правильне рішення на картинці нижче.

Відмінного вам настрою та удачі у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Схожі статті

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.