Гороскоп на 7 листопада 2020 року для всіх знаків зодіаку

Author name 6 Листопада 2020 в 16:11

Поділитися статтею

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Дізнайтеся, що вам підготувала астрологія в цей день.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овен, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку сім’ї. Це хороший день, щоб залишатися ближче до дому та уникати дивних ситуацій або незліченних ризиків.

Можливо, ви захочете зайнятися проєктом, який зможете зробити для свого будинку. Може бути, ознайомтеся з деякими ідеями для вихідних, зроблених своїми руками.

Телець (20 квітня – 20 травня)

 "" Телець, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку спілкування. Це хороший день, щоб робити компліменти іншим і прислухатися до своїх інстинктів. Коли ви в останній раз розтягувалися або розслаблялися за допомогою простої йоги? Можливо, вам сподобається трохи розслабити своє тіло, щоб зняти напругу.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку грошей. Це відмінний день для інвентаризації того, що у вас є. Можливо, ви захочете переглянути свої рахунки, потенційні можливості працевлаштування або інвестиції. Якщо у вас немає докладного списку речей, якими ви володієте, і їх цінностей, цими вихідними можуть бути прекрасним часом, щоб привести його в порядок.

Рак (21 червня – 22 липня)

Рак, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку ідентичності. Це хороший день, щоб відновити зв’язок зі своїми інтересами та внести деякі зміни у своє життя, які ви давно хотіли. Можливо, відмовтеся від старого одягу або застарілих продуктів і замініть їх на цьому тижні.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку минулого. Ви можете бути більш замисленим, ніж зазвичай, і думати про те, що ви могли б змінити в питанні, який не пішов за планом. Навіть якщо ви не можете виправити ситуацію, ви можете отримати з неї уроки. Ви можете виявити урок, який пропустили раніше.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

 ""

Діва, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку дружби. Це прекрасний час, щоб відновити зв’язок з людьми, які вам подобаються, і спробувати дізнатися, як частіше залишатися на зв’язку. Ви зараз гостинні та чуйні. Так що знайдіть час, щоб зайнятися справою, яке дозволить вам висловити свою доброзичливу сторону.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Ваги, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку кар’єри та соціального положення. Ви можете зіткнутися з якоюсь можливістю змінити свою кар’єру. Ви можете виявити, що спілкуєтеся з людьми, які мають сильний вплив на вашу роботу або те, як ви її виконуєте. Це гарний час для вас, щоб обміркувати свої варіанти та спробувати знайти спосіб збалансувати те, що ви хочете, з тим, що потрібно вашим колегам.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку вищої освіти. Це хороший день для вас, щоб попрацювати над навчальними завданнями та спробувати знайти нові способи отримати досвід, що дозволяє вчитися і рости. Можливо, закінчите придбаний онлайн-курс або завантажте мовний додаток, щоб освіжити в пам’яті те, що ви дізналися в коледжі.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку з загальними ресурсами. Це відмінний день, щоб побачити, де для вас приховані можливості. Якщо ви шукали конкретний предмет, розпитайте. Ви можете виявити, що у когось є все, що вам потрібно, і він легко може вам це дати.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

 ""

Козоріг, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку партнерства. Це відмінний день для роботи з кимось над захопленим проєктом. Ви також можете виявити, що залучаєте у своє життя те, що вам потрібно і з ким вам потрібно це робити. Можливо, ви зможете працювати з кимось, у кого відносини симбіотичні та корисні для вас обох.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку повсякденних обов’язків. Це відмінний день, щоб зосередитися на завданнях, які вам потрібно виконати вдома. Ви можете виявити, що можете легко завершити багато справ. Ваша домувальниця може відчувати себе комфортно, просто виконуючи доручення і закінчуючи день піцою та переглядом фільму.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, Місяць проводить ще один день в Раку, вашому сонячному будинку творчості. Це відмінний день, щоб спробувати що-небудь хитре і веселе.

Можливо, зробіть саморобку або спечіть що-небудь, щоб поділитися. Ви можете пофарбувати стіну або переробити кімнату, щоб в будинку було трохи яскравіше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею