Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку, 4 серпня 2021 року

Ніхто не виграє в цій суперечці, тому ви можете прийняти рішення, ґрунтуючись на фактах. Можливо, ви захочете вирішити, що на цей раз ви хочете бути щедрою людиною.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта Таро: Правосуддя

Чи не твоя черга, Овен. Час від часу вам доводиться передавати ключі комусь іншому, навіть якщо важко дозволити іншій людині бути відповідальним.

Прямо зараз ви скоректуєте свій спосіб життя в цьому світі, подолавши певні труднощі та труднощі, але хороша новина полягає в тому, що як тільки ви відпустите те, що намагаєтеся контролювати, на вашому шляху з’явиться щось нове і захоплююче.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець

Карта Таро: Трійка Пентакль, перевернута

Іноді вам просто потрібно бути більш практичним, навіть якщо ви хочете займатися чимось іншим.

Креатив – це здорово, якщо він працює, але прямо зараз прямий шлях – найкращий вибір. Замість того щоб винаходити велосипед, дотримуйтеся іменника. Зараз може бути нудно, але результат говорить багато про що.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Карта Таро: Світ

Життя для вас проходить повне коло, Близнюки. Зміна на роботі може привести до того, що ви перетворитеся з чийогось помічника в більш керівну посаду.

Що дійсно дивно, так це те, що все, що ви дізналися, перебуваючи в окопі, можна застосувати до вашої нової роботи. Ви також заслужили повагу своїх однолітків, тому що були на їх місці.

Рак (21 червня – 22 липня)

Карта Таро: шістка кубків, перевернута

Ви так спантеличені, і знайти шлях назад в те місце, де ви знали, чого ви хочете, непросто.

Ви звертаєте увагу на все, що вам говорять, і це підживлює ваші страхи. Стояти на власних ногах іноді може бути самотньо, але коли ви живете у своїй правді, це найбезпечніше місце у світі для вас.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта Таро: Колісниця

Ви дійсно сила, з якою потрібно рахуватися, і коли ви стикаєтеся з рішенням кинути курити або триматися там, ви вирішите протриматися. Зараз ніхто не може підтримати вас, але це не має значення. Важливим є те, що ви вірите в себе.

Дотримуйтеся своєї зброї, Лео, бо правда в тому, що коли ви приїдете в пункт призначення, ви будете так пишатися собою.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва

Карта Таро: Королева Мечів

Відкрийте своє серце і розум любові. Ви розумієте, що коли ви прямо зараз підключені до джерела, ви можете робити дивовижні речі.

Незрозуміло де ви знаходитеся, тому прислухайтеся до свого серця і читайте між рядків. Інтуїція допомагає вам розуміти, що люди говорять і роблять, і ці знання дуже вам допоможуть сьогодні.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Карта Таро: Помірність

Прямо зараз ваші проблеми у відносинах викликають у вас сильний стрес.

Турбота про майбутнє і про те, чи буде його вдалим у вашому шлюбі, не приведе вас до того, чого ви хочете. Насправді це може мати протилежний ефект, коли ви проєктуєте свій страх на все, що ви говорите і робите зі своїм партнером.

Намагайтеся зберігати впевненість в собі. Це не тільки більш привабливо, але і допоможе вам не турбуватися про майбутнє, тому що ви контролюєте свої емоції. І це баланс, Ваги, саме той тип, який вам потрібен прямо зараз.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта Таро: П’ятірка кубків, перевернута

Коли хтось глибоко вас образив, нормально піти в місце, де ви відчуваєте себе в безпеці. Це час для вас, щоб вилікувати свою душу і подумати про те, що відбувається всередині вас.

Запитайте себе, як ви себе почували в цій недавньої ситуації. Кого вам нагадує ця проблема? У глибині душі ви знаєте, що це просто ситуація, що відображає рану, яка залишилася і зажила у вашій власній душі. Дивись уважно, Скорпіон, щоб побачити це.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта Таро: Закохані

Рішення, що ви хочете бути з кимось до кінця свого життя, є величезним зобов’язанням. До цього рішення не можна ставитися легковажно, тому що в ньому беруть участь інші люди.

Навіть якщо вам здається, що Всесвіт звів вас разом, дуже важливо, щоб ви пройшли через процес роздумів про те, що це насправді означає для вас.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козоріг

Карта Таро: Двійка Мечів, перевернута

Ніхто не виграє в цій суперечці, тому ви можете прийняти рішення, ґрунтуючись на фактах. Можливо, ви захочете вирішити, що на цей раз ви хочете бути щедрою людиною.

Саме тут ви вирішуєте, що повірите, що Всесвіт працює у сфері достатку, і що б не трапилося, у вас буде те, що вам потрібно, навіть якщо це буде виглядати так, як ніби хтось інший, хто помиляється, виграв спочатку бій.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта Таро: Справедливість

Ви засмучені, усвідомивши, що хтось може піти від відповідальності, зробивши щось з вами неправильно. Важко погодитися з тим, що карма не завжди захищає вас. Однак чи збираєтеся ви стримувати гнів і обурення і дозволяти цій людині управляти вами віддалено за допомогою ваших почуттів?

Хоча ви, можливо, ніколи не пробачите іншій людині те, що він зробив, ви можете відмовитися від віри в те, що кінець буде. Це не вирішує проблему і не робить все краще, але відпускання може допомогти вам рухатися вперед, не втрачаючи емоційного дна через вашу печалі.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта Таро: Чарівник, перевернута

Кажуть, час лікує всі рани, але насправді ніхто ніколи не говорить про те, що важливо те, як ви проводите свій час. Ви повинні поважати свої потреби в лікуванні.

Якщо ви просто продовжуєте ховати гнів під килим, він накопичується. Одного разу ви прийдете, і вам все одно доведеться мати справу з купою емоцій, які ви вважали за краще ігнорувати.

Тому замість того, щоб тікати від болю, погляньте їй в обличчя. Момент істини тут для вас, і він тут, щоб ви зцілилися раз і назавжди.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!