(Відео) Хлопець прийшов до тями після 12 років коми: його неймовірна розповідь вразила усіх

Author name 13 Квітня 2021 в 19:04

Поділитися статтею

Мартін вийшов з коми
Мартін вийшов з коми

Навіть мама Мартіна втомилася від лікування її сина, який знаходився в комі. Тільки батько не здавався і продовжував доглядати за дитиною.

Коли людина впадає в кому ніхто з лікарів не знає який час він буде перебувати в такому стані. Буває короткий час, а буває, минають роки коли людина виходить з коми. На жаль, бувають випадки коли з коми пацієнти не виходять.

Нижче ми розповімо про дивовижний випадок, який стався з Мартіном. Він народився в 1975 році в Південній Африці. У 12 років його вразила невідома хвороба. Одного разу коли хлопчик повернувся додому, то відчув себе погано, а через деякий час не міг уже контролювати своє тіло. Річ у тому, що йому весь час хотілося спати, а через кілька днів впав у кому.

в
Мартін перед тим як впав у кому

Лікарі думали, що у нього менінгіт і є дивні ускладнення в головному мозку. І потім вони порадили батькам забрати його додому і сказали, що хлопчик довго не проживе. Батьки так і зробили. Однак Мартін і жив і перебував у комі 12 років.

Коли він вийшов з коми, то спочатку розповів, що через два роки після того, як захворів, він прийшов до тями. І усвідомив жорстоку реальність своєї ситуації. Він розумів, що з ним станься і спостерігав за життям як би з боку. Однак не приймав в цьому житті ніякої участі.

Навіть мама Мартіна втомилася від лікування її сина, який знаходився в комі. Тільки батько не здавався і продовжував доглядати за дитиною. Так тривало довгий час і Мартин все чув і бачив навколишніх.

Що сталося далі та що допомогло хлопчикові вийти з коми, ви можете дізнатися подивившись це відео. Це дивовижна історія з життя, яка нікого не залишає байдужим.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею