Страсна п’ятниця. Що сталося в цей день

Author name 17 April 2020 в 10:04

Поделитесь этой статьей

Страсна п'ятниця
Страсна п’ятниця

Велика п’ятниця відводиться християнам для того, щоб вони пам’ятали і оплакували смерть Ісуса.

Страсна п’ятниця, п’ятниця перед Великоднем, день, коли християни щорічно відзначають розп’яття Ісуса Христа. З перших днів християнства Страсна п’ятниця відзначалася як день скорботи, покути й посту.

Що таке Страсна п’ятниця і чому ми відзначаємо її?

Велика п’ятниця відводиться християнам для того, щоб вони пам’ятали і оплакували смерть Ісуса.

Саме в цей день релігійні лідери заарештували Ісуса за те, що він стверджував, що він – син Бога і Цар євреїв, як говорить біблійна історія. Лідери засудили Ісуса до розп’яття, найвищою формою кримінального покарання в той час, за його вчення.

Потім Ісуса побили, змусили нести важкий дерев’яний хрест крізь глузливі натовпу і, нарешті, прибили до хреста цвяхами через зап’ястя і стопи ніг, де він перебував, поки не помер.

Так що, Страсна п’ятниця – день похмурих роздумів.

Щоп’ятниці перед Великоднем християни урочисто вшановують то, як Ісус страждав і помер за їхні гріхи.

Вони можуть відвідувати службу, яка розповідає про болісне розп’ятті Ісуса, а деякі утримуються від їжі, щоб показати свою скорботу. Церкви повідомляють про це, вони оголюють свої вівтарі і приглушують дзвони на знак скорботи.

Але незабаром християни звертаються до більш щасливих свят: у неділю вони святкують Великдень – день воскресіння Ісуса Христа – з радісними піснями і сімейними зустрічами.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей