Помер Михайло Горбачов: що відомо про причини смерті останнього президента СРСР

Author name 30 Серпня 2022 в 23:08

Поділитися статтею

30 серпня пізно ввечері стало відомо, що помер Михайло Горбачов, останній президент СРСР. Все, що відомо про причини його смерті, читайте нижче.

30 серпня 2022 року у віці 91 року помер Михайло Горбачов. Як повідомляють ЗМІ, політик помер після тяжкої та тривалої хвороби. Відомо, що довгі роки він страждав від діабету у важкій формі. Здоров’я Горбачова почало сильно здавати після 2010-х.

Навесні 2011 року він переніс складну операцію на хребті, наступні роки його регулярно госпіталізували. 2016-го Михайлу Сергійовичу встановили кардіостимулятор, зробили операцію із заміни кришталиків через катаракту. 2019-го він довго лежав у лікарні із запаленням легень, з початку 2020-го постійно перебував під наглядом лікарів, з 2022-го йому періодично проводили гемодіаліз, а вже 30 серпня 2022-го серце Горбачова зупинилося.

Помер Михайло Горбачов
Помер Михайло Горбачов

Михайло Горбачов був останнім генсеком ЦК КПРС та єдиним в історії президентом СРСР. Був нагороджений великою кількістю почесних звань, зокрема Нобелівською премією миру 1990 року. Саме в період правління Горбачова на посаді голови КПРС відбулася Перебудова, закінчення Холодної війни, радянські війська вийшли з Афганістану, стався розпад Радянського Союзу та Варшавського блоку.

Єдиною дружиною Горбачова була Раїса Максимівна Горбачова, яка померла у віці 67 років від лейкозу. У пари народилася дочка Ірина, двоє онучок Ксенія та Анастасія і двоє правнуків Сашко та Микита.

Михайло Горбачов із дружиною
Михайло Горбачов із дружиною

Також у Горбачова був рідний брат Олександр, якого вже давно немає в живих. Він був військовим і дослужився до полковника за старшого брата-президента.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею