Молодший син Лукашенка забрав документи з мінського ліцею і перевівся в Москву: тепер принц Білорусі в безпеці

Author name 3 September 2020 в 14:09

Поділитися статтею

Олександр Лукашенко з молодшим сином Миколою
Олександр Лукашенко з молодшим сином Миколою

У день виборів президента Білорусі 9 серпня в країні почалися масові протести, які тривають досі. Саме через це молодший син Лукашенка перевівся з мінського ліцею в Москву.

16-річний Коля збирався освоювати програму 10-11 класів в ліцеї Білоруського державного університету за біологічним профілем. Хлопцеві довелося пройти конкурс, адже на одне місце претендувало 6 осіб.

Це найсильніша установа середньої освіти у всій країні, тому не дивно, що спадкоємець Олександра Григоровича повинен був вчитися там, проте зі зрозумілих причин до початку нового навчального року він забрав звідти документи.

Протесты в Беларуси против Лукашенко
Протести в Білорусі проти Лукашенка

Відомо, що молодий чоловік продовжив навчання в елітній московській школі. Про це в Instagram написав актор Станіслав Садальський, після того як почув новину від інсайдера.

Остання поява Миколи на публіці просто не могла залишитися непоміченою — він супроводжував батька під час польоту над Мінськом у вертольоті і подальшого спілкування з силовиками. Хлопець був одягнений в бронежилет, тримаючи в руках вогнепальну зброю.

Лукашенко с сыном в бронежилетах и с оружием
Лукашенко з сином в бронежилетах і зі зброєю

При цьому в одному з останніх інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону поки ще чинний президент Білорусі заявив, що його син — «опозиційно налаштована людина».

Не можна не відзначити, що випускники того самого ліцею БГУ вимагали провести вільні вибори. Його працівники в той же час побоювалися, що навчання у них сина Лукашенка призведе до незаконних звільнень педагогів і репресій проти студентів з іншими політичними поглядами.

Николай и Александр Лукашенко
Микола і Олександр Лукашенко

Судячи з усього, причин хвилюватися більше немає, якщо вже тепер парубок зарахований в московську школу. Хоча Ігор Варакса, директор білоруського навчального закладу, і не підтвердив, і не спростував ці чутки:

«Ми не коментували, коли прийшла інформація про те, що Микола Лукашенко збирається вчитися у нас. Відповідно, зараз коментувати немає сенсу. Він звернувся до ліцею, приніс документи, а що відбувалося далі відомо тільки тим, хто поступав», — сказав він.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею