Чи не така аномальна, як дві минулих: народний синоптик розкрив таємницю – якою буде зима 2022

Author name 6 Вересня 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Зима 2022 сніжної - народний синоптик дав свій прогноз
Зима 2022 сніжної – народний синоптик дав свій прогноз

Уже два роки поспіль українці дивуються з того, який аномально теплою може бути зима. Снігу практично немає, навколо сухо, сонячно і тепло.

Однак, за прогнозами народного синоптика Леоніда Горбаня, зима 2021-2022 нарешті буде справжньою – зі снігом, заморозками і тривалої ожеледицею.

Все почнеться з осені

Дощова осінь
Дощова осінь

Горбань розповідає – вже восени буде зрозуміло, що сценарій минулого року не повториться. В цьому році осінь почалася строго за календарем. Похолодання, вітер і дощі – це те, що нам світить в найближчий тиждень.

Бабине літо, звичайно, буде. Але не таким тривалим і теплим, як в тому році. Тому варто запастися теплим одягом. Вже у вересні будуть перші заморозки, а серйозні морози з першим снігом прийдуть в кінці листопада.

Таким чином, грудень (його перша половина) буде досить сніжною.

сніжна зима
сніжна зима

Горбань зазначив, що докладні розрахунки погоди на зиму можна буде зробити не раніше, ніж через три місяці, але в загальних рисах погоду майбутньої зими змалював – вона буде холодною.

Грудень, за словами Горбаня, буде суворим і морозним, в першій декаді місяця ймовірні крижані дощі, в другій – невеликий сніг. Справжня зима розгуляється в кінці грудня – будуть і морози, і снігопади.

Потепління, за словами синоптика, буде лише після Водохреща 19 січня 2021 року. А тиждень до Хрещення і кілька днів після будуть дуже сильні морози – місцями до 25-30 градусів морозу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею