Комунальним службам можуть дозволити самостійно відкривати житло боржників

Author name 21 Травня 2020 в 13:05

Поділитися статтею

Депутатами Верховної Ради розглядається можливість доступу в житло боржників
Депутатами Верховної Ради розглядається можливість доступу в житло боржників

Доступ до житла, людей які заборгували за комунальні послуги пропонується дозволити, щоб мати можливість відключати послуги ЖКГ.

Депутатами Верховної Ради розглядається можливість доступу в їх житло, для зупинки надання комунальних послуг, тим людям, які мають за оплату ЖКГ. Це мотивується запобіганням можливих аварій.

 ""

За вказаний проект закону No 2458, як за основу, проголосували 239 обранців народу, при необхідних 226 осіб.

Згідно цього проекту закону, Верховною Радою вирішується питання надання можливості отримання доступу в житло без узгодження з власником, в тих випадках, коли необхідно врятувати життя і здоров’я людей або майна, коли необхідний огляд і чи запобігти аварії, а також відключення неоплачених комунальних послуг.

 ""

Документ констартрует наступне, що доступ до житла чи іншого нерухоме майно боржника за комунальні послуги для припинення надання таких послуг, можна виробляти не погоджуючи це з власником. Це робиться в разі відмови боржника впустити до нього представника виконавця.

Експерти, які вивчили це питання, попередили, що входить в протиріччя з антикорупційним законом. Ними було запропоновано виключити несанкціонований доступ до житла боржника. Так як при цьому може бути корупційні умови, що тягнуть за собою неправомірні дії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею