(Відео) Людина стрибає в колодязь, щоб врятувати змію: користувачі Інтернету вражені

Author name 3 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Порятунок змії
Порятунок змії

Відео, на якому чоловік спускається по занедбаного колодязя, щоб врятувати спійману в пастку змію, напевно викликає тремтіння по спині у тисяч людей.

Чимало є випадків, коли людина рятує тварин, ризикуючи своїм життям. Що рухає такими людьми, багато хто ставить собі питання? Любов до природи, жалість або співчуття до братів наших менших – можливо це? Кожен вирішує сам, але факт залишається фактом, у світі є багато неординарних випадків порятунку тварин людиною.

Одна істота, яка вселяла страх в нашу психіку протягом всього нашого життя, – це слизька слизова змія. У популярній культурі змії іноді зображуються як реінкарнація диявола, небезпечна і здебільшого погана прикмета.

Хоча більшість з нас схильне триматися якомога далі від цих отруйних рептилій, є сміливці, які піклуються про змій і роблять щось, щоб врятувати змій, які потрапили десь в пастку.

Відео, на якому чоловік спускається по занедбаного колодязя, щоб врятувати спійману в пастку змію, напевно викликає тремтіння по спині у тисяч користувачів соціальних мереж.

У широко розповсюдженому ролику тренера з фітнесу Роджера Снайпса під назвою “Ця людина приголомшливий” видно, як чоловік пірнає в заболочений колодязь і плаваючи поруч зі змійкою, що ковзає зсутулившись на боці.

порятунок змії
Порятунок змії

Змія стрімко ковзає по воді, як тільки входить людина. Потім інший чоловік бере гачок, щоб зловити змію в воді. Потім, як ніби перевертаючи млинець на сковороді, чоловік робить кілька спроб, поки не схопить змію гачком. Весь цей час змія ковзає по руці людини, і в якийсь момент здається, що вона також може його вкусити! Інформація була взята з “Таймс Індія”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею