Новонароджена дівчинка-близнюк не пустила сестру в інший світ і взяла її за руку: всі подробиці (Відео)

Author name 12 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Рятівні обійми
Рятівні обійми

Це було рятівні обійми. Лікарі та медперсонал не повірив своїм очам. Так була врятована близнючка.

Неодноразово було доведено, що між близнюками існує зв’язок на рівні, який не може пояснити наука. Вони відчувають один одного на відстань і знають, коли однією з них погано, або вони знаходяться в небезпеці.
Один з таких випадків стався в США.

Раніше покладеного терміну народилися дівчатка-близнята. Кожна з них важила при народженні близько 1 кг. Їх помістили в різні бокси, для того, щоб уникнути можливої інфекції. У перші дні одна з маляток добре розвивалася, а в іншої стан був критичний. Вона насилу дихала і були проблеми з серцем.

Через час малятко почала плакати та вона не зупинялася, так що посиніла. Батьки були у нестямі від горя. І коли стан дівчинки-близнюка стало критичне, то медсестра зважилася спробувати ще один спосіб допомогти дитині. Такий метод вже давно використовувався в країнах Європи, але в США він практично не застосовувався. Вона переклала здорову дівчинку до близнючки, що помирає.

І тут сталося диво. Хвора дівчинка присунулася до своєї сестри та почала заспокоюватися. Показники кисню у неї стабілізувалися. Але найголовніше було попереду. Здорова дівчинка обняла свою хвору сестричку і через короткий час у хворої дівчинки вирівнялася температура, і серце стало битися нормально.

 "В "
Щаслива мама

Це було рятівні обійми. Лікарі та медперсонал не повірив своїм очам. Як була врятована близнючка – ви можете подивитися на відео внизу. Через час щасливу маму і її двох дочок виписали з лікарні. Ця новина потрапила практично в усі ЗМІ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею