Про що мріє Дмитро Комаров? Зовсім не подорожі і журналістика

Для Дмитра найголовніші предмети колекціонування є емоції та враження. Він їх так багато отримав, що впору написати книгу або створити фільм.

Дмитро Комаров вважає себе щасливою людиною. Він займається улюбленою справою і це йому подобається.

Дмитро Комаров з усіх своїх поїздок по світу привозить різні артефакти. Це бразильські стріли та луки, кам’яні сокири папуасів або щось незвичайне. Надалі він мріє відкрити музей і назвати його “Світ навиворіт”.

Однак для Дмитра найголовніші предмети колекціонування є емоції та враження. Він їх так багато отримав, що впору написати книгу або створити фільм. Так нещодавно він в Карачі познайомився в зоопарку з “людиною-лисицею”.

Це унікальне місто, в ньому за офіційними даними живе 16 мільйонів людей, але якщо враховувати тих хто приїхав на заробітки, то їх буде 40 мільйонів. Це практично як населення України. Тільки уявіть собі, що в одному місті живуть всі жителі України.

Щоб побачити місто, Дмитро політав за штурвалом літака. Це стало для нього черговою колекцією. І це його вразило. Коли ви підіймаєтеся в небо на старенькому літаку, а назустріч вам сідати на аеродром Боїнг – це чогось варте. Як констатує Дмитро, він місто Карачі не забуде ніколи. Він буде сумувати за нього. У Карачі прикрашають навіть літаки та це так прикольно.

Однак він поки не рекомендує іншим туди вирушати в подорож, бо це проблемне місто щодо безпеки. Трохи пізніше він розповість ще кілька фактів про Пакистан і порекомендує де можна побувати туристам.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.