Як виглядають новонароджені тварини: таких милих створінь ви ще не бачили (Відео)

Author name 23 Квітня 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Новонароджені тварини
Новонароджені тварини

Маленькі дитинчата носорогів виглядають практично так само, як і дитинчата бегемота. Іноді навіть не віриться, що вони можуть вирости в величезних і небезпечних тварин.

Тварини бувають дуже цікаві та привабливі. А їхні діти завжди змушували розчулюватися людей. Вони різні за вагою та розміром, забарвленням і поведінки, але одне у них спільне – вони дуже привабливі та потішні.

Ви звертали увагу на дитинча їжачка? Навіть звичайний дорослий їжак дуже милий, а що говорити про його дитинчати. Ви звичайно брали в руки їжачка і він вам дуже подобався. А чи бачили ви новонародженого їжачка. Вагітність їжачихи триває від 35 до 58 днів в залежності від виду. Новонароджені їжачки з’являються на світ вже з голками та кігтиками. Однак у новонароджених їжачків голки не колються. На дотик вони м’які як би гумові.

Бегемот

Бе
Бегемотик

Всі знають, в тому числі по фільмах, що бегемоти можуть бути величезними та дуже агресивними. Бегемотика виношує малюка 8 місяцем і коли він з’являється на світ, то не виглядає таким великим. Коли бегемотик народжується в природних умовах, то він повинен виплисти на поверхню і зробити свій перший вдих. Мама дуже піклується про свого малюка.

Білий ведмідь

Це величезна тварина. Але коли білий ведмідь з’являється на світ, то він викликає розчулення. Коли вони народжуються, то малюки сліпі та можуть важити 900 грамів. Деякий час мама їх тримає в барлозі, поки малюки не наберуть вагу в 10-12 кг.

Носоріг

Маленькі дитинчата носорогів виглядають практично так само, як і дитинчата бегемота. Іноді навіть не віриться, що вони можуть вирости в величезних і небезпечних тварин. Але до того як це станеться, пройде 2-3 роки поки він підросте.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею