ТОП-12 милих дитинчат тварин (Відео)

Author name 5 Травня 2021 в 20:05

Поділитися статтею

Милі дитинчата тварин
Милі дитинчата тварин

А які ж вважаються самі милі дитинчата тварин? Це ви можете дізнатися якщо подивіться відео нижче.

Ви любите тварин? А їх дитинчат? Навіть якщо тварини некрасиві або грізні, то їх дітки завжди такі милі та немає напевно людини, який би не посміхнувся побачивши їх.

Коли ми стикаємося з чудовими речами, наш мозок виділяє хімічну речовину під назвою дофамін, яке робить нас щасливими. Хоча ми не можемо подорожувати та досліджувати все, що може запропонувати природа прямо зараз, ми зібрали найсимпатичніших тварин у світі їх дитинчат, щоб дати вам таку необхідну дозу дофаміну.

Піка

Це чарівний гірський ссавець живе в Північній Америці та деяких частинах Азії. Володіючи круглим тілом і короткими кремезними кінцівками, він, здається, більше перевалює, ніж ходить, і, як відомо, носить з собою невеликі пучки квітів, щоб віднести їх в нору, щоб поїсти взимку. Пірнаючи у свій будинок, він часто видає високий сигнал тривоги, за що отримав прізвисько свистячий заєць.

Кволл

Це поодинока сумчаста тварина, що живе як в Австралії, так і в Новій Гвінеї, веде нічний спосіб життя і проводить більшу частину дня у своєму лігві. Його можна визначити за характерними білих плям, розкиданих по його типово коричневої вовни. Він був вимерлим на материковій частині Австралії протягом 50 років, поки WWF не почала його відновлювати у 2018 році.

Квокки

Квокки – миле тварина

З того часу, як квокки взяла штурмом Інтернет після того, як її назвали найщасливішим тваринам у світі, багато туристів вирушили до Австралії, щоб зробити Селфі з цим веселим сумчастих тварин. Попри свою щасливу посмішку, він насправді вважається вразливим до зникнення через втрату середовища проживання і втручання людини.

Кліпспрінгер

Кліпспрінгер, прозваний рок-стрибуном, проводить дні, стрибаючи по скелях в східній і південній Африці, замаскований на тлі гір завдяки своєму сірому хутрі. Він часто злучається на все життя і, як правило, тримається на відстані близько п’яти метрів від свого помічника.

Японська Уізель. Японія

Уродженець японських островів Хонсю, Кюсю і Сікоку, японська ласка Mustela itatsi полює уздовж річок, а взимку – під снігом, переслідуючи дрібних гризунів. Шуба ласки стає білою в зимові місяці, що дозволяє їй маскуватися в снігу.

Ушой Джербоа. Китай і Монголія

Цей вухатий тушканчик більше схожий на дуже маленького кролика, ніж на гризуна. Його можна знайти на луках і в пустелях між Китаєм і Монголією. Його довжина всього близько 8 см, але ці величезні вуха складають значну частину його довжини, що дозволяє йому дуже добре чути хижаків і стрибати на своїх потужних задніх лапах, як абсурдно милий мініатюрний кенгуру.

А які ж вважаються самі милі дитинчата тварин? Це ви можете дізнатися якщо подивіться відео нижче.

https://youtu.be/hL7mAlxc0YI

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею