(Відео) Терпляча, розумна внучка і шкідливий нудьгуючий дід – такі теж бувають

Іноді внучки бувають розумніші за своїх дідусів.

Онуки і внучки, завжди радували своїх бабусь і дідусів.

Однак коли батьки залишають під наглядом своє чадо у батьків, то вони через час втомлюються і розважаються зі своїми онука через шкідливості різними способами.

Так і в цьому відео ролику – мама з татом пішли, залишивши дідусеві на піклування внучку. Щоб вона не заважала дідові – він дав їй планшет і та з цікавістю дивилася в ньому те, що її цікавило – мультфільми.

Однак дідові було нудно і він вирішив через шкідливості розважитися. Спершу терпляча і розумна не по роках внучка включала музику, яка їй заважала займатися з планшетом. Однак коли це повторилося кілька разів вона сказала дідові, що так не потрібно робити. Але шкідливий дід продовжував дражнити внучку і включав пісню.

Як надійшла малятко – ніхто не очікував: вона просто взяла планшет і пішла в іншу кімнату. А дід нехай тепер сам слухає свою обридлу музику!

Відео: терпляча внучка і шкідливий дід

Схожі статті

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.