(Відео) Діти пробують їжу з СРСР. Як вони реагують і коментують різні страви

Навіть трохи дивно, невже їх мами ніколи не готували їм такі страви?

Здавалося, б пройшло не так багато часу, щоб забути яка була їжа в Радянському Союзі. Адже багато господинь, які жили в той час прекрасно готують непогані страви з колишнього СРСР.

Однак молоде покоління, це не бачило, напевно мами їм готують, що щось інше, а можливо і не готують а просто купують напівфабрикати. Цікаво подивитися як реагують діти на їжу з Радянського Союзу, які не жили в ньому.

Навіть трохи дивно, невже їх мами ніколи не готували їм такі страви?

Все одно незвично дивитися на реакцію дітей і на їх коментарі.

Навіть на звичайну ліверну ковбасу вони зреагували дивно, правда одна дівчинка сказала, що це схоже на сало – їй колись бабуся таку ковбасу давала.

Діти звикли жити в сучасному світі гаджетів і їжа у них вже сучасна і тому вони не розуміють, що їм пропонують.

 ""Подивіться і ви це відео, напевно деякі з вас посміхнутися під час перегляду і подумають: “Які ж ми старі!”. Неправильно не старі – просто різні покоління і різні менталітети. Так зараз краще харчуються і продукти інші, але це не значить, що вони – продукти якісні. Раніше якість було на висоті, хоч і вигляд не такий респектабельний.

Відео: діти пробують продукти з СРСР і оцінюють їх

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.