Ця квітка принесе радість і умиротворення в ваш будинок

Author name 11 Березня 2020 в 21:03

Поділитися статтею

Квітка приносить радість
Квітка приносить радість

Африканська фіалка є одним з найпопулярніших квітучих кімнатних рослин роду saintpaulia. Рід налічує близько 20 видів і тисячі сортів. Фіалки необхідно приділяти особливу увагу і турботу.

Африканська фіалка є одним з найпопулярніших квітучих кімнатних рослин роду saintpaulia. Рід налічує близько 20 видів і тисячі сортів. Фіалки необхідно приділяти особливу увагу і турботу.

Пелюстки і листя: існує величезна кількість різних колірних комбінацій пелюсток, від рожевих (рожевий рококо) до різнокольорових двоколірних цукеркових денді (так, дійсно, деякі своєрідні назви). Пелюстки також мають різні форми, краю, кількості і можуть бути з подвійними квітами.

Є також різні варіанти листа, які включають імена, такі як хлопчик, дівчинка, строкатий (зелений і білий), ложка, падуб, зазубрений і в формі списи.

Цвітіння

Професіонали можуть підтримувати цвітіння протягом приблизно 10 місяців або більше на рік з використанням штучного освітлення, правильної температури і умов. В основному, вони можуть цвісти цілий рік, в залежності від того, наскільки добре про них піклуються. Ви можете очікувати, що квіти будуть цвісти протягом декількох днів і до декількох тижнів, хоча тривалість їх цвітіння дуже сильно залежить від їхнього середовища / умов.

Догляд за африканськими фіалками

Температура: Кімнатна температура близько 16 C 24 C є ідеальною. Намагайтеся не допускати зниження температури нижче 15, 5 C, тому рекомендується уникати протягів і різких перепадів температури.

Світло: Фіалка процвітає при яскравому освітленні, хоча занадто багато прямого сонячного світла викличе проблеми листя (краю жовтіють, з’являються плями або з’являються отвори). У кращому випадку її розташовують ближче до вікна, що виходять на схід, але багато інших вирощують їх ближче до полудня. Використовуйте штучне освітлення, щоб стимулювати цвітіння в зимовий час.

Полив: велика помилка поливати їх дуже холодною водою. Дуже холодна вода призупиняє зростання, викликає плями на листі і може викликати зміну кольору. Краще поливати їх, коли грунт стає злегка сухий на дотик. Надлишки води на дні піддона повинні бути видалені.

Грунт: найкраще використовувати швидко дренируются грунтову суміш.

Добрива: удобрюйте кожні пару тижнів збалансованим добривом, що не містить сечовини.

Вологість повітря: для здорового росту і хорошого цвітіння їм необхідна висока вологість і достатню кількість м’якого туману теплою водою, а не під прямими сонячними променями і тільки листям). Ви можете використовувати лоток для вологи, щоб підтримувати правильний рівень, який повинен мати дрібну гальку або шар гравію на дні з додаванням води під поверхнею.

Розмноження: Фіалка розмножується живцями листа (Chimera AVs тільки присосками), поміщається в горшечную суміш.

Догляд та обрізка: доцільно якомога швидше видалити відмирають листя, квіти і стебла, щоб стимулювати нове зростання. Видаліть нові бічні пагони (присоски), як тільки вони почнуть рости. Видалення коронок має бути зроблено дуже обережно.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Ці молитви допоможуть вам в скрутну хвилину

Нагадаємо, Лілія – завод чистого повітря, що привертає любов і щастя

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею