Жінка хотіла оголосити про заручини, але собака проковтнула кільце (Відео, фото)

Author name 20 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Ніхто не очікував!
Ніхто не очікував!

Робота з тваринами може бути дуже непередбачуваною.

Коротке відео заручена жінки, яка привернула свою собаку для фотографії з кільцем, стало вірусним на Reddit після того, як тварина помилково вирішив, що йому дали частування.

Заручини з людиною, з яким ви збираєтеся провести залишок життя, – важлива віха в будь-яких відносинах.

Соціальні мережі означають, що пари стають все більш і більш креативними в тому, як оголошувати важливі новини: деякі діляться ретельно продуманими відеороликами, присвяченими особливим моментам, в той час, як інші просто вибирають фотографії з виставленим кільцем.

Але одна жінка, яка вирішила залучити до оголошення свого собаку, на власному досвіді виявила, що робота з тваринами може бути дуже непередбачуваною.

На відео, опублікованому в Інтернеті, можна побачити недавно обручену наречену, яка сидить перед двома собаками, коли вона велить однієї сісти перед камерою, щоб зробити знімок.

Потім вона обережно кладе кільце на ніс собаки, поки вона терпляче чекає, поки її власник каже «залишатися».

На жаль, чоловічий голос, мабуть, змушує собаку думати, що пора є частування, балансуючи на носі, і протягом частки секунди вона різко повертає голову, щоб зловити кільце з величезним каменем ротом і почати жувати.

Камера швидко опускається на підлогу, власник панікує, а відео стало вірусним після того, як було опубліковано на Reddit з підписом: «Що може піти не так, якщо я покажу своє нове обручку?»

 ""

Пост отримав безліч коментарів, бо деякі глядачі сподівалися, що собака була в безпеці та не проковтнула кільце, в той час, як інший сказав: «Собака порахувала, що їй дають ласощами. ”

Другий написав: «Ой, ладно. Це коли я роблю трюк – тада ».

І знов інший сказав: «Це дійсно був діамант?», А інший додав: «У собаки дорогий смак».

Будемо сподіватися, що собака теж знає трюк «кинь».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею