Мінімальна зарплата і розцінки на комуналку в 2021 році: газ, воду, електроенергію і тепло

Author name 29 Грудня 2020 в 14:12

Поділитися статтею

Підвищення тарифів
Підвищення тарифів

Ціна на електроенергію з наступного року може зрости через перехід України на ринкові умови продажу електроенергії в рамках меморандуму з МВФ.

В Україні йде опалювальний сезон. Щоб всі системи теплопостачання працювали в належному режимі, було витрачено 1,5 мільярда гривень.

Тарифні розцінки на електричну енергію на 2020-2021 роки

Міністерство енергетики України ще раніше спростувало інформацію, про те, що ціна на електричну енергію зросте до кінця 2020 року. Але найімовірніше починаючи з 2021 року тарифи зростуть.
Ціна електричної енергії з ПДВ:

при споживанні до 100 кВт / год – 90 коп. за 1 кВт / год;
при споживанні понад 100 кВт / год – 1,68 грн за 1 кВт / год.

Ціна на електроенергію з наступного року може зрости через перехід України на ринкові умови продажу електроенергії в рамках меморандуму з МВФ. Тому споживачам доведеться платити за ринковим тарифом, згідно з яким 1 кВт буде коштувати приблизно 2,5 грн. Отже, 100 кВт електроенергії можуть коштувати 250 грн.

Вартість електричної енергії може зрости з наступного року в зв’язку з укладенням з МВФ меморандуму про продаж електричної енергії за ринковими цінами.

Виходячи з цього українцям буде потрібно заплатити за 1 кВт близько 2,5 гривні. Тому 100 кВт вже буде коштувати 250 гривень.

 ""

Ціни на воду

У засобах масової інформації з’явилася інформація про те, що очікується підвищення цін на воду. Як інформує представники водоканалу, зростає вартість на реагенти, електричну енергію, підвищується мінімальна заробітна плата. Це своєю чергою веде подорожчання розцінок на собівартість води.
Збільшення тарифом може бути понад 20%.

Тому очікується зростання ціни за 10 кубічних метрів з 230 грн до 270 гривень. Однак потрібно враховувати регіон проживання в Україні. Бо в різних регіонах підвищення ціни буде різне.

Впливає в регіонах формування ціни, то який регіон: промисловий і сільськогосподарський. Також важливе значення має наявність водних ресурсів в регіоні та можливість дешевого доступу до них.

Ціни на газ і опалення

Влітку “Нафтогазом” було встановлено нову ціну на газ для жителів України. Ціна зросла на 27 копійок за 1 кубічний метр. Восени вона збільшилася до 4,7 гривні за кубічний метр. Це вже на 45% подорожчання.
Водночас тариф на тепло залежить від ціни на газ, а значить, якщо вона підніметься, то виросте і вартість опалення.

Виходячи з того, що мінімальна заробітна плата зросте, то і вартість за 1 кубометр газ також підвищитися. А це своєю чергою викличе підвищення ціни на тепло.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею