Медик з України ніс пацієнта на спині з села, бо карета “швидкої ” не змогла проїхати по заметах

Author name 19 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Кучугури не дають проїхати швидкої допомоги
Кучугури не дають проїхати швидкої допомоги

Фельдшер Степан Вознюк вирішив йти пішки до хворого. Тому він взяв медикаменти та медичний інструмент і відправився через замети в село.

Фельдшеру Степану Вознюка, який працює на швидкій допомозі, довелося пройти пішки понад два кілометри. Це потрібно було зробити, щоб прийти до хворої людини. До того ж стільки, ж Степану необхідно було пройти, щоб з хворим на спині повернутися і принести його в лікарню.

06.02.2021 року лікар Тучинської амбулаторії передзвонила у швидку допомогу. Вона сказала, що у пацієнта, якому 47 років почалися судоми на тлі ДЦП.
Хворий живе в селі Воронів Гощанського району. З ним проживає його мама, однак вона не знала яким чином допомогти своєму синові. Була направлена бригада фельдшерів тучинського пункту.

Однак машина швидкої допомоги не змогла доїхати до хворого. Річ у тому, що замети були великі та машина не змогла проїхати.

Фельдшер Степан Вознюк вирішив йти пішки до хворого. Тому він взяв медикаменти та медичний інструмент і відправився через замети в село. Йти довелося більш ніж два кілометри по засніженій місцевості. Прийшовши до пацієнта, Степан зробив все необхідне, але була потрібна госпіталізація хворого. Тому Вознюк взяв пацієнта на спину і поніс до машини швидкої допомоги.

Степан Вознюк
Степан Вознюк

Йти було важко через замети, але Степан подолав труднощі та доставив хворого до машини. Завдяки такому вчинку Степана Вознюка, пацієнт був доставлений в Гощаноскую лікарню.
Співробітники обласного центру екстреної швидкої допомоги висловили щиру подяку Степану Вонюку за його професійні навички та небайдужість. Все-таки є душевні люди, яким не байдужий біль пацієнта і вони можуть завжди прийти на допомогу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею