(Фото) Святкова, особлива ніч на Івана Купала для Дмитра Комарова

Як відсвяткував цю ніч Дмитро Комаров в українських Карпатах, ви можете побачити з його фотографії, яку він розмістив на своїй сторінці в інстаграм.

Наші предки шанували цей дивовижний свято – Івана Купала.
Так, і зараз він є улюбленим святом

У кожного з цим святом пов’язані свої спогади, особливо в ніч з 6 на 7 липня. Друзі, багаття і звичайно веселощі та хороводи.

Багато українців святкують Купальську ніч з вогнищами, які триває всю ніч. Деякі люди стрибають через вогонь, оскільки вважається, що стрибок через багаття очищає людей від хвороб і невдач. Деякі групи людей співають пісні про кохання, романі і шлюб в ніч на Купала. Для деяких жінок також прийнято носити традиційний одяг з вишивкою і вінком з квітів на голові, щоб відзначити літню ніч.

Історія

День Івана Купали об’єднує в собі слова Іван, слов’янське ім’я Іоанна Хрестителя, і Купала, що походить від слов’янського слова для купання. Однак також говорять, що назва дня пов’язано з Купаджлой або Купало, богом врожаю. Традиції і заходи, пов’язані з цим святом, також сягають поганським обрядам.

Купальська ніч пов’язана зі святкуванням літнього сонцестояння. Дата 7 липня не є фактичним днем ​​червневого сонцестояння, а також літнім сонцестоянням в північній півкулі. За юліанським календарем ніч Купали припадає на 24 червня, що теоретично ближче до червневого сонцестояння.

символ

Вважається, що стрибок через багаття очищає людей від хвороб і невезіння. Ще одним очищує елементом вважається вода.

Як відсвяткував цю ніч Дмитро Комаров в українських Карпатах, ви можете побачити з його фотографії, яку він розмістив на своїй сторінці в інстаграм. Прочитайте пост, яким він супроводив це фото.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.