Одеса: сильні зливи і руйнівна повінь, літаки не приземляються

Author name 22 Липня 2021 в 11:07

Поділитися статтею

Повінь в Одесі
Повінь в Одесі

Погана видимість і негода в Одесі не дали можливість працювати аеропорту в нормальному режимі. Літаки не змогли сідати.

Вночі Одесу накрив сильна злива. Протягом декількох годин випала місячна норма опадів. Після чого вулиці затоплені, автомашини не можуть рухатися, частина будинків підтоплено.

Аеропорт не приймає літаків. Частково під’їзди затоплені водою, відключено електрику. Як констатують місцеві засоби масової інформації такий негоди не спостерігалося з 2013 року.

Деякими вулицями Одеси неможливо проїхати на автомашині. Авто підтоплені майже до лобового скла. Замість вулиці Дерибасівської та Французького бульвару – повноводна ріка. Центральна алея Аркадія, також затоплена. Міська Одеська лікарня №8 підтоплена.

Постраждало багато офісів і магазинів. Про жертви не повідомляється. Швидше за все люди перебували вночі будинку і “проспали” сильна злива. Тому більшість людей дізналися, що сталося вночі. В Одесі комунальні служби приведені в стан повної готовності.

Невідомо чи чекати городянам подальших дощів? Гідрометцентр констатує по всій Україні зливи грози та шквалистий вітер.

затоплено вулиці

Погана видимість і негода в Одесі не дали можливість працювати аеропорту в нормальному режимі. Літаки не змогли сідати. Деякі рейси, які летіли в Одесу переадресовані в інші аеропорти країни.

Для чищення зливостоків і прибирання повалених дерев, вивели багато рятувальників на вулиці Одеси.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею