Комунальні тарифи в Україні – прогноз аналітиків

Під час літнього, жаркого періоду збільшується використання газу, бо зростає витрата енергії на кондиціювання.

Жителі України не сильно вітають збільшення вартості комунальних послуг в нашій країні. Чому збільшуються розцінки та що буде найближчим часом з цінами на газ, опалення та іншими комунальними послугами? На це питання можуть дати відповідь і спрогнозувати тільки аналітики.

Юрій Ковальчук, який є Членом Спостережної ради Інституту енергетичних стратегій констатує. “Нафтогазу” довелося переглянути ціни на газ і збільшити її, що заробити.

Яка очікується ціна на газ?

Зараз більше ставати газової генерації, зменшується вугільна. Під час літнього, жаркого періоду збільшується використання газу, бо зростає витрата енергії на кондиціювання. Це одні з причин, чому ростуть ціни на газ. Юрій Ковальчук повідомляє, що газу, який видобувається в Україні на 100% вистачає, для задоволення населення. “Нафтогаз” реалізує його за ціною 9600 гривень за 1000 кубічних метрів.

Юрій Ковальчук порівнює ціну газу в Європі, де вона становить 470 доларів США (18 000 грн.). Тому, на його думку, ціна в нашій країні нормальна. Хоча необхідно робити поправку на те, яка заробітна плата в Україні та в Європі.

Юрій Ковальчук вважає, що ризиків по підняттю цін немає. Однак як він же повідомляє, що є тільки один ризик – це “Нафтогаз”, який, щоб заробити може підняти вартість газу до 12000 – 14000 гривень.

Тому вигідно мати річний тариф на споживання газу, а також договір. Тому необхідно заздалегідь подумати на якому тарифі потрібно перебувати.

Схожі статті

Новий рецепт нереально смачної запіканки: потрібна печінка, яйця та овочі. Сім’я завжди просить добавку!

Печінкова запіканка з овочами стане відмінною альтернативою ковбасі на бутерброд і гарним варіантом закуски на святковий стіл. Якщо ви ще не куштували цю страву, то рекомендуємо спробувати!

Рецепт єврейської страви я трохи переробила під себе — всі у захваті: макарони з гречкою й грибами

Кулінари розповіли, що є така традиційна єврейська страва, що має назву варнічкес. Але з урахуванням смаків наших українських їдоків її рецепт трохи переробили.

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!