Лікуватися стало ще дорожче: в Україні збільшилася вартість медикаментів

Author name 16 Серпня 2021 в 11:08

Поділитися статтею

Ціни на ліки ростуть
Ціни на ліки ростуть

Пенсіонери значну частину свого бюджету витрачають на ліки. Лікуватися стало дорого. З недавнього часу ще дорожче.

Кожен житель України витрачає певну кількість грошей зі свого сімейного бюджету на придбання ліків. Навіть якщо людина здорова і добре себе почуває та у нього не діагностована жодне захворювання, все одно йому іноді необхідні медикаменти.

Прохолов, або отруївся неякісними продуктами – все може бути в цьому житті навіть зі здоровою людиною. Тому йому необхідно купувати ліки. А тим кому необхідно лікуватися певний термін гроші на медзасоби йдуть величезні. Це не кажучи вже про людей похилого віку. У цій категорії людей, обов’язково є якісь болячки і їм доводиться витрачати гроші та чималі на ліки.

ліки

Вартість медикаментів, також цікавить пенсіонерів. Адже значну частину свого бюджету вони витрачають на ліки. Лікуватися стало дорого. З недавнього часу ще дорожче. В аптеках України вартість ліків збільшилася. Ціни на медзасоби в нашій країні ростуть починаючи з початку 2021 року.

Так нещодавно Держстат України оприлюднив нову вартість на медикаменти, які найчастіше купують наші земляки. Спостерігається цікава тенденція: ціни на медпрепарати, які виробляються в нашій країні ростуть, а вартість деяких імпортних ліків, що продаються в Україні навіть знизилася.

Якщо взяти українські антибіотики, то вартість їх зросла на 1 гривню і вони зараз стоять майже 20 гривень за упаковування. Хоча іноземні аналоги коштують понад 110 грн., за упаковування. В Україні не дешеві ціни на стоматологічні послуги. Найнижча послуга в стоматології варто 586 грн.
Як констатує Держстат України вони виросли на 40 грн.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею