Лікуватися стало ще дорожче: в Україні збільшилася вартість медикаментів

Пенсіонери значну частину свого бюджету витрачають на ліки. Лікуватися стало дорого. З недавнього часу ще дорожче.

Кожен житель України витрачає певну кількість грошей зі свого сімейного бюджету на придбання ліків. Навіть якщо людина здорова і добре себе почуває та у нього не діагностована жодне захворювання, все одно йому іноді необхідні медикаменти.

Прохолов, або отруївся неякісними продуктами – все може бути в цьому житті навіть зі здоровою людиною. Тому йому необхідно купувати ліки. А тим кому необхідно лікуватися певний термін гроші на медзасоби йдуть величезні. Це не кажучи вже про людей похилого віку. У цій категорії людей, обов’язково є якісь болячки і їм доводиться витрачати гроші та чималі на ліки.

ліки

Вартість медикаментів, також цікавить пенсіонерів. Адже значну частину свого бюджету вони витрачають на ліки. Лікуватися стало дорого. З недавнього часу ще дорожче. В аптеках України вартість ліків збільшилася. Ціни на медзасоби в нашій країні ростуть починаючи з початку 2021 року.

Так нещодавно Держстат України оприлюднив нову вартість на медикаменти, які найчастіше купують наші земляки. Спостерігається цікава тенденція: ціни на медпрепарати, які виробляються в нашій країні ростуть, а вартість деяких імпортних ліків, що продаються в Україні навіть знизилася.

Якщо взяти українські антибіотики, то вартість їх зросла на 1 гривню і вони зараз стоять майже 20 гривень за упаковування. Хоча іноземні аналоги коштують понад 110 грн., за упаковування. В Україні не дешеві ціни на стоматологічні послуги. Найнижча послуга в стоматології варто 586 грн.
Як констатує Держстат України вони виросли на 40 грн.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.