Що очікує жителів України щодо ранніх овочів та фруктів у 2022 році: прогноз експертів з постачання з півдня країни

Author name 9 Травня 2022 в 12:05

Поділитися статтею

Що очікується з цінами на овочі та фрукти?
Що очікується з цінами на овочі та фрукти?

Події, що відбулися в Україні після 24 лютого 2022 року, також торкнулися і сільськогосподарської галузі України. Багато фермерських господарств постраждали на півдні

Після того, як південні частини областей були тимчасово окуповані росією, у багатьох жителів нашої країни постало питання: “Що буде з постачанням овочів та фруктів з півдня України”.

Це, звичайно, не найголовніше питання для українців, найголовніше, щоб ми вигнали окупантів зі своєї землі. Також життя наших людей та конкретно захисників України – це першорядне має значення. Проте продовольче питання, теж має важливе значення. Ті регіони України, які тимчасово окуповані російською федерацією, природно не зможуть постачати овочі та фрукти в інші області нашої країни. Порти на Чорному морі блоковані росією і тому плодоовочевий імпорт із Туреччини малоймовірний.

Овочі та фрукти у супермаркеті

Залишається тільки постачання овочів та фруктів по суші. Потрібно заповнити такі традиційні овочі з Херсонщини як помідори, огірки та цибуля. Наразі всі постачання з Херсонської та півдня Запорізької областей зупинено.

Експерти кажуть, що наша країна намагається укласти контракти на постачання овочів та фруктів із Польщі, Голландії, Туреччини та інших держав. В цей час сільськогосподарська продукція поставляється і надходитиме через західний кордон України. Але ціна такого доставлення збільшується і кількість не йде в жодне порівняння з тим, що надходило через порти.

Тому аналітики прогнозують, що це негативно вплине на ціну овочів та фруктів у бік збільшення. Вже зараз зміни вартості овочів і фруктів позначилися на гуртових ринках нашої країни. До того ж асортимент сильно збіднів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею