Що очікує жителів України щодо ранніх овочів та фруктів у 2022 році: прогноз експертів з постачання з півдня країни

Події, що відбулися в Україні після 24 лютого 2022 року, також торкнулися і сільськогосподарської галузі України. Багато фермерських господарств постраждали на півдні

Після того, як південні частини областей були тимчасово окуповані росією, у багатьох жителів нашої країни постало питання: “Що буде з постачанням овочів та фруктів з півдня України”.

Це, звичайно, не найголовніше питання для українців, найголовніше, щоб ми вигнали окупантів зі своєї землі. Також життя наших людей та конкретно захисників України – це першорядне має значення. Проте продовольче питання, теж має важливе значення. Ті регіони України, які тимчасово окуповані російською федерацією, природно не зможуть постачати овочі та фрукти в інші області нашої країни. Порти на Чорному морі блоковані росією і тому плодоовочевий імпорт із Туреччини малоймовірний.

Овочі та фрукти у супермаркеті

Залишається тільки постачання овочів та фруктів по суші. Потрібно заповнити такі традиційні овочі з Херсонщини як помідори, огірки та цибуля. Наразі всі постачання з Херсонської та півдня Запорізької областей зупинено.

Експерти кажуть, що наша країна намагається укласти контракти на постачання овочів та фруктів із Польщі, Голландії, Туреччини та інших держав. В цей час сільськогосподарська продукція поставляється і надходитиме через західний кордон України. Але ціна такого доставлення збільшується і кількість не йде в жодне порівняння з тим, що надходило через порти.

Тому аналітики прогнозують, що це негативно вплине на ціну овочів та фруктів у бік збільшення. Вже зараз зміни вартості овочів і фруктів позначилися на гуртових ринках нашої країни. До того ж асортимент сильно збіднів.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.