Дівчинка, якій дев’ять років загубилася на околиці Канева Черкаської області

Author name 12 Травня 2020 в 09:05

Поділитися статтею

Дитина знайшлася
Дитина знайшлася

Вчора після обіду в поліцію м Канева Черкаської області звернулася мама і повідомила, що її малолітня дочка зникла.

Дитина гралася з мамою на вулиці. Варто було мамі відволіктися на кілька хвилин – дівчинка пропала. Шукали дитини понад сім годин. Дівчинку знайшли неушкодженою і повернули батькам.

Вчора після обіду в поліцію м Канева Черкаської області звернулася мама і повідомила, що її малолітня дочка зникла. Дівчинка грала на вулиці біля будинку. Мама була поруч. Жінка на кілька хвилин відволіклася і в цей час дівчинка побігла по вулиці і зникла. Мама намагалася знайти дитину самостійно. Коли вона не змогла знайти дитину, то звернулася за допомогою в поліцію.

Отримавши звістку про зникнення дівчинки особовий склад Канівського відділення поліції негайно було піднято по тривозі. Для допомоги місцевим правоохоронцям в Канів було направлено співробітників наближених відділів і відділень поліції, кінологів зі службовими собаками, військовослужбовців Нацгвардії і працівників ДСНС. Допомагали шукати дівчинку місцеві лісники та жителі міста.

Учасники пошукових заходів розділилися на групи і прочісували територію, де зникла дитина, постійно збільшуючи радіус. Пошуки дитини тривали більше семи годин. Її знайшли на околиці Канева на території Шевченківського національного заповідника, в п’яти кілометрах від будинку.

Лікарі оглянули дівчинку і повідомили, що її стан нормальний. Після чого її повернули мамі.

Поліція приносить подяку всім небайдужим громадянам, які приєдналися до пошуків дівчинки і допомогли повернути дитину батькам.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею