Павла Прилучного і Мирославу Карпович підозрюють у таємному весіллі: “молодята” не стали нічого заперечувати

Author name 24 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Мирослава Карпович і Павло Прилучний
Мирослава Карпович і Павло Прилучний

Російські актори Павло Прилучний і Мирослава Карпович могли зіграти таємне весілля, на що натякає каблучка на безіменному пальці старшої “Татусевої доньки”.

Рік тому Павло Прилучний і Агата Муценієце повідомили про розлучення, а незабаром після розірвання шлюбу зірку серіалу “Мажор” стали помічати в компанії Мирослави Карпович.

Павел Прилучный и Агата Муцениеце
Павло Прилучний і Агата Муценієце

Якось коментувати свої стосунки пара відмовляється. Проте, зовсім недавно вони вперше вийшли в світ удвох, відвідавши вечірку на честь закінчення зйомок другого сезону серіалу “У клітці”. Весь вечір закохані сиділи за одним столиком і спілкувалися, а покинули торжество вони теж разом.

Тепер у публіки є новий привід для обговорень, адже на кадрах з новій фотосесії Мирослави легко помітити каблучку на безіменному пальці правої руки, вже дуже схожу на обручку. Звичайно, фанати тут же запідозрили, що Прилучний і Карпович встигли таємно одружитися.

Те саме кільце на безіменному пальці правої руки Мирослави Карпович
Та сама каблучка на безіменному пальці правої руки Мирослави Карпович

Не можна не відзначити, що практично відразу ж після розлучення з Агатою Павло відправився у відпустку на Чорне море разом з їхніми спільними дітьми, Мією і Тимофієм, а також з Мирославою. Після спільного відпочинку в оточенні акторів заговорили про те, що вони з’їхалися, причому в будинку, де Прилучний раніше жив з Муценієце. З цієї причини пара незабаром переїхала.

З огляду на те, що в ЗМІ регулярно з’являються чутки про їхній роман, Павло неодноразово нарікав в соцмережах на те, що йому постійно ставлять запитання про особисте життя. Карпович же лише висміює подібні домисли, іронічно називаючи себе розлучницею.

Мирослава Карпович і Павло Прилучний грають в одних театральних постановках
Мирослава Карпович і Павло Прилучний грають в одних театральних постановках

Для кого з представників шоу-бізнесу минулий 2020 рік теж став роком розлучень і скандалів, дивіться нижче:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею