Крістіна Горняк на заздрість колишньої показала, як перекидається з Остапчуком в ліжку: Ніколи ще не було так довго

Author name 6 Грудня 2020 в 14:12

Поділитися статтею

Христина Гірник та Володимир Остапчук
Христина Гірник та Володимир Остапчук

Скандального ведучого Володимира Остапчука та нотаріуса Крістіну Горняк все ще можна вважати молодятами – одружилися вони трохи більше місяця тому.

Молода пара побувала в короткому медовому місяці і повернулася до Києва – обидва працюють. Але Христина часто ділиться своїм щастям в мікроблозі Інстаграм, спілкується з передплатниками та пише великі пости своїм заздрісникам і конкуренткам.

Цього разу в Сторіс показала, як вони з Володимиром прокидаються вранці вихідного дня. Своє коротке відео Крістіна підписала:

Забула, коли ми спали так довго – кайф!

Христина гірник і Володимир Остапчук
Крістіна Горняк і Володимир Остапчук

На годиннику видно 10.13 ранку. Можна ще злагодити поніжитися в ліжку – діти ж голодні не плачуть.

Затишна і ще сонна Крістіна поцілувала чоловіка, а він у відповідь лише солодко потягнувся.

Крім того, Крістіна відновила свої прямі ефіри і розповіла передплатникам, що у неї стався гіпертонічний криз, але вона має намір за вихідні відновити нормальний тиск.

Пост Христини Гірник
Пост Крістіни Горняк

А ще молода жінка відповіла на запитання глядачів, зокрема, які відчуття у неї після коронавіруса, яким перехворіла в середній важкості.

Пост Кристины Горняк
Пост Крістіни Горняк

Вона розповіла, що відчуває себе досить розбитою – як в підлітковому віці, коли переживала гормональний збій. У неї спостерігаються проблеми з нирками, через сильний біль довелося навіть викликати швидку допомогу. Але вона сподівається незабаром повністю одужати.

Подальші теми були більш приємними і приземлення – що готувати, які продукти вона вибирає. А також, передплатники отримали обіцяні призи.

Нагадаємо, що чоловік Крістіни Володимир менше року тому розлучився з Оленою Войченко, але до сих пір не може налагодити стосунки з колишньою, з якою у нього двоє спільних дітей. Чоловік виділяє достатньо грошей на їх утримання, часто проводить з ними час, але все одно отримує тільки критику, осуд і скандали.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею