Б’є і забирає телефон: 15-річна дочка Олі Полякової розповіла про стосунки в родині

Author name 7 Грудня 2020 в 23:12

Поділитися статтею

Маша Полякова
Маша Полякова

Дочка української суперблондинки Олі Полякової Маша вже давно знаходиться в центрі уваги публіки і фанатів.

15-річна Маша Полякова вже дебютувала і в якості артистки, і як співачка, і як модель, і як блогерша, тому критики пророкують їй велике майбутнє. Однак чи визначилася сама Оля Полякова з тим, ким буде її дочка, і що з цього приводу думає сама “винуватиця ” Маша Полякова?

Напередодні Катерина Осадча з програми “Світське життя” на телеканалі 1 + 1 поспілкувалася з юною зіркою Марією Полякової

Осадча не упустила можливість запитати у неї про те, які ж у них насправді взаємини із зоряною матір’ю. Маша Полякова розповіла, що у відносинах з мамою найбільше напружує її метод виховання: а саме, коли Оля Полякова забирає дочки на ніч телефон.

“Вони забирають його у мене щоночі. Це мене дуже виводить з себе, тому що я хочу все таки початиться. Я приходжу додому в 22, а о 23:30 у мене вже забирають телефон, а до цього я весь час зайнята і в школі його забирають. Я не можу їм насититися “, – говорить Полякова-молодша.

Однак Маша Полякова говорить, що не ображається за це на свою зоряну маму, адже розуміє, що це один з методів виховання.

Маша каже що їй хотілося б більше свободи. Тим більше, у неї вже є молода людина, з яким вони разом зустрічаються майже рік. Він у неї перший хлопчик, вони вчаться разом і майже весь час проводяться спільно.

Маша Полякова та їх собачка
Маша Полякова та їх собачка

Поки невідомо, чи знайома зоряна мама зі своїм можливим майбутнім зятем. Однак Маша Полякова стверджує, що у них з молодим хлопчиком у відносинах повний порядок.

Відзначимо, що раніше Оля Полякова сама зізнавалася що била Машу в виховних цілях. Це було на хвилі емоції, і зараз суперблондинка підтвердила – більше рукоприкладством в сім’ї не займається і намагається вирішувати всі проблеми зі своїми дочками виключно шляхом бесід і розмов.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею