Ірина Горова безсоромно споює прийомну дочку Потапа, поки він не бачить: мама може все, що завгодно

Author name 13 Січня 2021 в 12:01

Поділитися статтею

Потап зі своєю падчеркою Наташею Горовий
Потап зі своєю падчеркою Наташею Горовий

Колишня дружина Потапа Ірина Горова дозволяє дорослій доньці відпочивати по-дорослому. Втім, сама вона теж не забуває про відпочинок.

Далеко не всі знають, що від багаторічного шлюбу з екс-дружиною у музичного продюсера Олексія Потапенка залишилися двоє дітей — син Андрій і дочка Наташа. Для Андрія артист є рідним батьком, а для Наташі прийомним, її Горова народила від музиканта Юрія Горового, відомого по творчому псевдоніму UGO.

Потап и Ирина Горовая с детьми
Потап та Ірина Горова з дітьми

Незважаючи на це, в одному зі своїх інтерв’ю Потап зізнався, що завжди ставився і ставиться до пасербиці як до рідної, адже стосунки з Іриною зав’язалися ще тоді, коли її дочка була зовсім маленькою.

Потапенко і Горова є яскравим прикладом того, що розлучення не завжди супроводжується скандалами, а після нього можна навіть дружити і працювати разом. Більш того, Ірина була гостею на пишному весіллі Потапа і Насті у 2019 році, хоча подейкують, що саме до Каменських Олексій пішов з сім’ї.

Потап и Настя
Потап і Настя

Як і багато українських артистів, вони зараз знаходяться на відпочинку в теплих краях. Горова вирішила не відставати від колишнього чоловіка і теж вирушила в райський куточок, взявши з собою дітей.

Так, судячи з постів в Instagram, вони з донькою вже в аеропорту почали святкувати відпустку парою келихів шампанського, синові ж випивати поки зарано — Наташі 23, а ось Андрію поки всього 12.

Скриншот из Инстаграм Ирины Горовой
Скріншот з Інстаграм Ірини Горової
Скриншот из Инстаграм Ирины Горовой
Скріншот з Інстаграм Ірини Горової

На курорт сімейство летіло бізнес-класом і нарешті довгий політ завершився успішним приземленням в тропічному раю. Поки невідомо, де саме будуть проходити їх зимові канікули, а ось Потап з Настею Каменських відпочивають на Мальдівах.

Скриншот из Инстаграм Наташи Горовой
Скріншот з Інстаграм Наташі Горової

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею