У чому різниця між братами Меладзе і хто з них виявився більш успішним – Костянтин або Валерій?

Author name 25 Лютого 2021 в 17:02

Поділитися статтею

Брати Меладзе - їх загальні риси і розбіжність
Брати Меладзе – їх загальні риси і розбіжність

Валерій і Костянтин Меладзе – брати не тільки по крові. Вони багато років йшли в шоу-бізнесі пліч-о-пліч, їх тандем не розбили навіть жінки. А спроби були.

Вам напевно було цікаво – чи є суперництво між двома братами і що вони довгий час приховували від очей публіки?

Костянтин Меладзе

Костянтин Меладзе
Костянтин Меладзе

Це в їхній родині старший брат. Зараз йому 57 років. Він народився в Батумі. За роки своєї діяльності отримав звання заслуженого артиста України, радянського народного артиста, а також став одним з найперспективніших музичних продюсерів.

Саме він створив найпопулярніший жіночий бенд “Віа Гра “. Правда, після розпаду “золотого складу ” численні спроби реанімувати колишню славу “Віа Гри ” не увінчалися успіхом.

Одружений на екс-віагрянки Вірі Брежнєвій.

Валерій Меладзе

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

Молодший брат, йому зараз 55 років. Місце народження – той же сонячний місто Батумі. Російський співак, актор, продюсер і телеведучий, має звання заслуженого артиста Росії і в 2008 році отримав звання народного артиста Чеченської республіки.
На подив, вриватися в шоу бізнес почав на рік раніше, ніж його старший брат – в 1989 році. З 2014 року одружений на екс-віагрянки Альбіною Джанабаєвою.

Спільне між братами Меладзе

брати Меладзе
брати Меладзе

Вони обидва присвятили все своє життя творчості і музиці. Не люблять конфліктів, добре спілкуються з усіма колегами по кольорі, одружені на екс-учасниць групи “Віа Гра “.

У 2015 записали спільний трек “Мій брат ” і зняли на нього кліп.

У чому різниця між братами Меладзе

Валерій і Костянтин Меладзе
Валерій і Костянтин Меладзе

Якщо проаналізувати їх творчу діяльність, вони в деякій мірі були по різні краї шоу бізнесу. Валерій розвивав себе більше як артист, а Костянтин – розкручував зірок, придумував нові таланти, писав пісні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею