У співачки Слави померла мама — була молода і здорова: “Сил немає говорити про це”

Author name 16 Березня 2021 в 09:03

Поділитися статтею

Співачка Слава
Співачка Слава

Відома російська співачка Слава повідомила шанувальникам сумну новину, через яку вона відмовилася від усіх зйомок і заходів — у неї померла мама.

Слава регулярно радує підписників в Інстаграмі новими постами і практично завжди вона світиться від щастя, чим піднімає настрій своїй багатомільйонній аудиторії. На цей раз привід для публікації зовсім радісний.

Артистка виклала спільне фото з мамою, в підписі до якого розповіла, що місяць тому її не стало. Судячи з усього, життя жінки забрав коронавірус:

“Від нас пішла мама, місяць тому. Сил немає говорити про це. Пишу, тому що багато питань: чому не прийшла, чому не можете. Я зараз взагалі нічого не можу. Тільки ридати цілодобово”, — пише Слава.

Скриншот из Инстаграма Славы
Скріншот з Інстаграма Слави

Співачка зізналася, що на людях намагається триматися, однак насправді їй дуже погано, а єдине, що зараз її рятує — робота.

“Мама була дуже веселою, позитивною, доброю, життєрадісною людиною, а головне — здоровою. Тато пішов 5 років тому, автомобільна катастрофа. І ось матуся така молода і здорова. Будь проклята ця пандемія!”.

У цю важку хвилину Славу підтримують коханий чоловік, дочки і сестра, а в коментарях зібралася немислима кількість слів підтримки від фанатів, які зараз так їй необхідні.

Також артистка розповіла, як пішов з життя її батько. Чоловік не пив, не курив, займався спортом, а помер в результаті аварії — його збила машина з нетверезою молоддю за кермом, коли він стояв на світлофорі і чекав на зелене світло.

співачка Слава
Співачка Слава

Слава просить усіх берегти кожну мить, проведену з рідним і близькими, адже життя таке швидкоплинне і непередбачуване.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею