Перенісший інсульт Дядя Жора знову потрапив до лікарні, на цей раз з серцем: довелося лягти на операцію

Author name 3 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Дядя Жора
Дядя Жора

Відомий український шоумен Вадим Мічковський, більш відомий за творчим псевдонімом Дядя Жора, потрапив до лікарні через проблеми з серцем.

Менше року тому герой нашої сьогоднішньої статті переніс інсульт, що стало для нього великою несподіванкою, адже він був сповнений сил і енергії, в хорошій формі і без шкідливих звичок. Втім, здоров’я здає і у найсильніших, а причиною нападу став занадто насичений робочий графік Дяді Жори. Простіше кажучи, він сильно перепрацював і в один момент здав.

Після інсульту Вадим вирішив більше дбати про себе і переглянув своє життя — перейшов на більш здорове харчування, став частіше займатися спортом, а також виключив можливість перевтоми.

Вадим і Наталя Мічковський
Вадим і Наталя Мічковські

Втім, свіжа публікація в Інстаграмі Мічковського знову змусила шанувальників похвилюватися. Справа в тому, що на зв’язок з аудиторією Дядя Жора вийшов з лікарняної палати, чим стривожив багатьох, але тут же поспішив пояснити, що ж сталося:

“По-перше, у мене все добре. На даний момент вже відходжу, все пройшло, все відмінно і сьогодні вже виписуюся додому, так що за цим планом все добре. Усі ставлять одне і те ж питання: “Що трапилося?”. В принципі, нічого не сталося, все було планово, ліг на невелику операцію, ну як невелику, операцію на серці”, — розповів Вадим і подякував фанатам за підтримку.

View this post on Instagram

A post shared by ДЯДЯ ЖОРА (@dyadya_jora)

До речі, пару тижнів тому на хірургічному столі лежала дружина Мічковського Наталя, тому підписники з гумором припустили, що у них сімейний абонемент в лікарню. Дядя Жора уточнив:

“Нічого спонтанного немає. Це все запланована акція, ми з Наташею домовилися, навіть розподілили ролі і графік — спочатку Наташа випала у своїх справах, тепер планово я”.

Дядя Жора в лікарні
Дядя Жора в лікарні

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею