Юлія Саніна підсиділа Машу Єфросиніну: фронтвумен “The Hardkiss” стала рекламним обличчям йогурту “Активіа”

Author name 9 Червня 2021 в 02:06

Поділитися статтею

Юлія Саніна стала амбассадором  "Активіа"
Юлія Саніна стала амбассадором "Активіа"

Бренд, який займається виробництвом йогуртів і корисної молочної продукції “Активіа” в Україні представив нове медійне обличчя.

Раніше довгі роки Маша Єфросиніна рекламувала йогурти і хвалилася вузькою талією в роликах на ТБ. Тепер цю ношу перейняла або розділила з Машею нова зірка естради – фронтвумен української рок-групу “The Hardkiss” Юлія Саніна.

Про це прес-служба Активіа. Юа повідомила в соціальній мережі Інстаграм.

“Зустрічайте нашу нову фронтвумен і амбасадорку Активіа – @the_hardkiss! Юлія Саніна! Радіємо, що все відразу відгадали її під попередніми публікаціями”,

– пише прес-служба компанії.

“Ми впевнені, що з Юлією Саніною наші Активіа-дні завжди будуть наповнені неймовірною енергією. Адже вона точно знає, як бути крутою артисткою, мамою, коханою жінкою і подругою, завжди залишаючись запальною і яскравою. І, звичайно, кожен день бути кращою версією себе”,

– сказано в прес-релізі.

Тепер шанувальників мучить питання – а що буде з співпрацею бренду з телеведучою і волонтером Машею Єфросиніною? Адже вже багато років Маша поєднується найбільше саме з рекламою йогурту Активіа. Шанувальники сподіваються на те, що між великою компанією і іменитою зіркою не відбулося ніяких конфліктів, і вони спільно продовжать співпрацювати.

Хто така Юлія Саніна?

Юлія Саніна сказала, з ким хотіла б зустрітися у фіналі
Юлія Саніна

Це вокалістка в рок-групі “Зе Хардкіс”. Гурт відомий завдяки своїм вибуховим пісням і дуже сучасному репертуару. Їх цільова аудиторія – молодь. Причому не тільки українська, адже виступали музиканти і на світовій сцені.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею