Син Григорія Чапкіса Грег публічно заявив, що продовжить справу батька: “Естафета передана”

Author name 17 Червня 2021 в 14:06

Поділитися статтею

Григорій Чапкіс з сином Грегом
Григорій Чапкіс з сином Грегом

Син Григорія Чапкіса Грег відреагував на повідомлення Президента України Володимира Зеленського про смерть батька.

Відомий хореограф Григорій Чапкіс пішов з життя 13 червня на 92-му році життя. На наступний день після смерті легендарного танцюриста Президент України Володимир Зеленський відреагував на цю новину і написав в своєму офіційному Телеграм-каналі теплі слова на згадку про танцюриста. Зеленський зазначив, що Чапкіс – “Великий танцюрист, людина, особистість, з незламним характером, із сильною енергетикою, з бажанням жити і неповторним ” рухом на паркеті “.

Цю публікацію побачив син Григорія Чапкіса Грег і не стримав емоцій. У своєму інстаграм-блозі він написав:

“Це почуття, коли ви знаєте, що змінили життя людей на краще, коли президент країни, яку ви так любите, робить запис в твою честь. Папа, ти дійсно легенда! Естафета передана. Я буду продовжувати цю спадщину з моїми хлопчиками назавжди “, – написав Грег Чапкіс.

https://www.instagram.com/p/CQMNnpYNdIi/

Відзначимо, Грег Чапкіс народився в другому офіційному шлюбі Григорія Чапкіса. Він уже більше 20-ти років живе в США, де має одну власну школу танців, яка є однією з найвідоміших і найпрестижніших в штатах.

Григорій Чапкіс з сином Грегом

Нагадаємо, прощання з українським народним артистом, хореографом і суддею шоу “Танці з зірками ” на “1 + 1 ” Григорієм Чапкісом відбудеться 18 червня в Національній філармонії України. Церемонія буде проходити з 11.00 до 13.00.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею