(Відео) Відбивні з курячої грудки за маминим рецептом. Як приготувати соковиті відбивні!

Щоб виключити сухість відбивних і отримати соковите блюдо, скористайтеся маминим рецептом приготування соковитих відбивних з курячої грудки.

Відбивні люблять все !. Однак іноді у господинь виходять вони сухуваті. Правда це відноситься до домогосподарок, які ще не знайшли досвіду на кухні. Але деякі вже досвідчені господині також грішать не зовсім якісним приготуванням відбивних. Іноді це вони списують на якість м’яса або посуд, а також сковорідку.

Щоб виключити сухість відбивних і отримати соковите блюдо, скористайтеся маминим рецептом приготування соковитих відбивних з курячої грудки.

Рецепт:

  1. Грудка куряча – 2 шт.
  2. Адигейська сіль – за смаком.
  3. Майонез – 2 стол.ложки.
  4. Олія – 4 стол.ложки.
  5. Яйце – 2 шт.
  6. Борошно кукурудзяне – 3 стол.ложки.

Відео: приготування відбивних за маминим рецептом

Прочитайте як відреагували господині на цей рецепт:

“Звичайно дуже смачно. Показано, але на жаль на кожен день така смакота готувати не будеш. А так на замітку взяти рецепт непогано. ”

“Я дивуюся з якою душею ви нам все підносите, дивлюся вас як казку! І що найцікавіше хочеться все спробувати приготувати! Дякую вам за ваші рецепти та за теплоту вашої душі! ”

“Які приємні стосунки у Вас з сином !! Милуюся гарною родиною !!! Дякую за рецепти. У Вас все рецепти незрівнянні, смачні. Дивлюся із задоволенням. Дякуємо за Ваш сайт, за Ваш талант в кулінарії. За те що ділитеся своїм досвідом. За такої канал чудовий. ”

“У вашому рецепті родзинка – кукурудзяна мука, спасибі велике, лайк!”

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.