Демократична перша леді. Фото дешевих, але стильних образів Зеленської

Author name 7 апреля 2020 в 21:04

Поделитесь этой статьей

Олена Зеленська
Елена Зеленская

Після президентських виборів у центрі уваги опинився не лише новообраний глава держави Володимир Зеленський, а і його дружина Олена Зеленська. Мільйони жінок по всій країні оцінювали образ першої леді країни під час інавгурації. Після цієї події стало очевидно, що Олена – жінка, яка має чудовий смак, тому модниці досі пильно стежать за її вбранням. Звісно, за рік Зеленська таки кілька разів зіштовхнулася з критикою свого вбрання. Все ж більшість захоплюється її вмінням вдало підбирати одяг. До слова, перша леді віддає перевагу українським дизайнерам.

Не завжди вбрання від брендів дорого коштує. Олена Зеленська неодноразово виходила в світ у сукні або костюмі, які можуть дозволити собі середньостатистичні жінки. Ми зібрали декілька демократичних образів дружини президента.

Олена Зеленська в Канаді

Це фото зроблене під час візиту в Канаду, де Олена Зеленська зустрілася з Джил Данпол, міністром у справах дітей та жінок уряду провінції Онтаріо, та Робін Мартін, парламентським секретарем міністра охорони здоров’я провінції Онтаріо. На захід Олена прийшла у світлих широких брюках українського виробника SIX  та бежевій блузі шведського бренду ARKET. Якщо ви забажаєте відтворити її образ, то за штани доведеться віддати понад 10 тисяч гривень, а ось сорочка має більш демократичну ціну – близько 2 тисяч.

На президентських виборах

На виборчу дільницю під час президентських виборів Олена прийшла в комбінезоні від бренду Claudie Pierlot. Вбрання коштує порівняно недорого – понад 4 тисячі гривень.

День Незалежності

Перший День Незалежності у ролі дружини президента Зеленська зустріла у білій сукні українського бренду РІСО. У виробника досить лояльні ціни – від 1 500 гривень.

Зйомки анонсу Всеукраїнської школи онлайн

Остання поява Зеленської у бюджетному вбранні було під час зйомок ролика-анонса Всеукраїнської школи онлайн. Жінка надягнула синю сукню від бренду MustHave, яка коштує 1 400 гривень.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей