Вирядилася як дев’ятикласниця: Алла Пугачова приміряла панчохи та коротку спідницю

Author name 11 Грудня 2021 в 23:12

Поділитися статтею

Алла Борисівна Пугачова разом зі своїм чоловіком вирушила до московського адвоката Іди Достман на День народження.

Щоб виглядати молодою та привабливою, Алла Борисівна Пугачова приміряла коротку спідницю чорного кольору, таку саму кофтинку та панчохи, які грайливо підкреслили настрій Алли Борисівни.

Шанувальники помітили, що на цю вечірку Пугачова одяглася дуже відверто — начебто намагається здивувати своїх подруг і вкотре нагадати, що вона зовсім не бабуся, а молода та затребувана жінка. Навіть не дивлячись на те, що за паспортом дружина Галкіна вже давно розміняла восьмий десяток.

На знімку видно, що Алла Борисівна хоче здаватися загадковою, а ще вона виглядає впевнено на фото. Нехай її молодий чоловік у коментарі та уточнив, що фотографуватися його дружина не дуже любить. Але він все ж таки вирішив зафіксувати її такий цікавий образ цього зимового дня.

 

Зазначимо, Алла Борисівна – любителька виглядатиме модно. Вона часто виходить на публіку. А через вік і зайнятість, і інтерв’ю зірка дає з рідкістю. Тому кожен її поява — це особлива подія, до якої дружина Галкіна довго готується. Незважаючи на її давній вихід зі сцени, послугами стиліста Примадонна користується часто.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею