Мерзлячка Христина Асмус знайшла як зігрітися і без Гаріка, Харламов скрегочет зубами від злості

Author name 15 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Крістіна Асмус
Крістіна Асмус

Христина Асмус – дівчина з гумором (чи то пак, молода розлучена жінка, мати однієї дитини). Її пости в соцмережах завжди позитивні і часто смішні. І навіть здавалося б і такої банальної ситуації, як листопадове похолодання, вона зробила прикольне шоу.

Зірка модних російських фільмів Христина Асмус не раз зізнавалася у себе в соцмережах, що є жахливою «мерзлячкою» – майже при будь-якій не літній температурі дівчині стає недобре, а зігріватися доводиться теплими шубками або подорожами в заморські краї.

Христина Асмус в теплих краях
Христина Асмус в теплих краях

Крім того, явним спонсором таких запитів і головним «обігрівачем» довгий час був колишній чоловік Крістіни, комік Гарік Харламов. Так ось вже рік як гріти Асмус нікому. Пару днів назад в її профілі Інстаграму з’явився новий пост, де актриса ділиться своїм новим способом уникати холодів – він дуже креативний.

 ""

У різних інтерв’ю і повідомленнях дівчина завжди вибирала з двох варіантів погоди виключно «жарку», із задоволенням розповідала про свої улюблені місця для відпочинку (обов’язково тропічних), і зізнавалася, що з задоволенням б не виходу з будинку до весни. Але ні кар’єра, ні сім’я такої поведінки допустити не можуть – так що потрібно утеплятися. З огляду на той факт, що Христина недавно перехворіла коронавірусів, їй ще важливіше зберігати здоров’я і вчасно повернутися до безлічі проектів, адже кілька тижнів зйомок їй довелося пропустити.

Вихід Асмус – надягати відразу кілька шарів теплих кофт і штанів, жертвуючи при цьому екранною фігурою. Вона часом навіть хихикає про себе на зйомках, нагадуючи собі «капусту», чим викликає питання у колег – і тоді тільки показує ще дві кофти під светром зверху. Проте, тільки так актрисі комфортно пережити холодний сезон.

https://www.instagram.com/p/CHgBD7fCA0G/?utm_source=ig_web_copy_link

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею