Відома українська ведуча вразила фанатів несподіваним омолодженням

Author name 24 Березня 2020 в 10:03

Поділитися статтею

Марічка Падалко
Марічка Падалко

Телеведуча Марічка Падалко після кардинальної зміни іміджу вразила новим фото.

У Падалко, як і в інших зірок, в зв’язку з карантином зараз з’явилося більше вільного часу. Багато з них надолужують згаяне і намагаються більше уваги приділяти рідним і близьким. Популярна ведуча Марічка Падалко, наприклад, на карантині займається з дітьми.

Падалко більше часу проводить з близькими

“З введенням карантину більшу частину часу я проводжу вдома з сім’єю. І вже є такий початковий досвід, як пережити карантин вдома», – заявила Марічка.

Крім того, вона привчає дітей планувати день і намагається правильно харчуватися. «Хороша ідея – це зробити розклад дня, і почати з простого – три основні прийоми їжі. До того ж, варто віддати перевагу правильному збалансованому харчуванню».

Зірка додала, що, незважаючи на карантин, навчальний процес у дітей триває. Вони отримують освіту дистанційно. Правильно розподілити час на уроки і домашні завдання допомагає планування, визнає Марічка.

Марічка Падалко

Крім того, разом з дітьми Падалко вчить англійську мову, щоб на власному прикладі показати, як важливо постійно отримувати нові знання.

Ведуча також привчила дітей пити багато води і часто мити руки. Разом кожен день вони виходять на прогулянку, а ще придумали нову сімейну традицію: встановили  family time, тобто раз у день вони обов’язково роблять щось разом. Це може бути перегляд фільму або інше заняття.

Нагадаємо, що нещодавно Марічка здивувала новим іміджем. Вона змінила довжину і колір волосся, а образом поділилася з шанувальниками в Instagram, які залишали позитивні коментарі до фото ведучої.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Куди пропали знамениті артистки після завершення популярних серіалів.

Нагадаємо, що зірок Титаніка підловили на спільному відпочинку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею