Оголилася і розчепірилася: гаряча Оля Полякова нічого не приховує – сором пропав

Author name 13 January 2021 в 20:01

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Як пам’ятають фанати “королеви ночі “, вона настільки зухвала і без комплексів, що може зняти на пляжі навіть труси, і так позувати для фото.

Таке вже не раз було. А зараз співачка полетіла з дочками на Мальдіви, тому віддані шанувальники сидять на Інстаграм-сторінці у Олі Полякової, щоб першими побачити провокаційні фото.
Поки що вона публікує тільки фото в одязі, а й вони заслуговують увагу

Її шикарні форми не зіпсував навіть карантин, який скоро досягне річної позначки.

Оля Полякова досить висока, до повноти не схильна, тому її талія тонка, а стегна округлі і привабливі.

Додати до такого “набору ” від природи ще й уміння зухвало позувати, і формула екстравагантних фото для мільйона лайків в Інстаграм забезпечена.

Оля Полякова на Мальдівах
Оля Полякова на Мальдівах

Фоловерів української співачки Олі Полякової дорікнули її в тому, що раніше вона говорила про скрутному фінансовому становищі артистів через скасування виступів під час карантину, введеного через пандемію коронавируса, а після полетіла з сім’єю відпочивати на Мальдіви.

Хоча, судячи з усього, це зовсім ніяк не напружує співачку, так як вона насолоджується відпочинком зі своїми дочками – ходить на острови і купається в океані.

Також вона запропонувала своїм шанувальникам в прямому ефірі Інстаграм робити ранкові тренування, щоб якось себе змусити займатися.

Більшість виявилися за, але трохи менше половини фоловерів були проти.

Оля Полякова, судячи з її сторінці в соціальній мережі, вирушила на Мальдівські острови без чоловіка. Бізнесмен залишився в Україні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею