(Відео) Який тост виголосила Алла Пугачова на весіллі внука Микити Преснякова: то про що ви не знали

Author name 13 Лютого 2021 в 18:02

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Бабусі завжди бажають своїм онукам знайти свою кохану, щоб вони були завжди разом і прожили щасливе, прекрасну і повну радості цікаве життя.

Кожна мама бажає своїм дітям всього якнайкращого, в тому числі та знайти свою другу половину. І найголовніше щоб була щира і міцна любов.

Але ще більше бабусі бажають своїм онукам знайти свою кохану, щоб вони були завжди разом, прожили щасливе і прекрасне, повне радості цікаве життя.

Не виняток становлять і зірки естради. Вони хочуть для своїх дітей і онуків щасливу і забезпечене життя. Щоб внуки радували своїх батьків і бабусь, а також дідусів.

Алла Пугачова коли її онук Микита Пресняков одружився, вимовила повчальний і цікавий тост.
По-перше, вона згадала і розповіла, що коли вона приїхала в забите село і побудувала там дачу, то хотіла, щоб дорога з села теж була класна. У неї це вийшло.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Алла Борисівна задоволена була новою дорогою з села. Але найцікавіше перша людина, яка проїхала по цій дорозі була дівчина на велосипеді. Але це не найголовніше. Річ у тому, що ця дівчина стала нареченою, а потім дружиною її онука Микити.

І коли на весіллі Алла Пугачова вимовляла тост, вона цей випадок згадала.
У своїй промові Алла Борисівна побажала багато хорошого для подружньої пари. Добрі, чуттєві та западають в душу слова. Але найголовніше, на якому в тості примадонна і бабуся зробила наголос для молодих, щоб вони коли посваряться ніколи не йшли з дому.

Виходячи зі свого досвіду і прожитих років, вона їм порадила, що тільки виникла сміття в родині, то можна просто піти в іншу кімнату, або на балкон, але ніколи не потрібно йти з дому.

Чому так потрібно робити і як швидко потім можна помірятися ви можете дізнатися, подивившись відео.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею