Історія кохання молодої 27-річної красуні і 90-річного мільярдера – як вони уживалися?

Author name 16 February 2021 в 10:02

Поділитися статтею

Анни Ніколь Сміт і Говард Маршалл
Анни Ніколь Сміт і Говард Маршалл

Водій Маршалла відвіз його в клуб, де він був у захваті від грудастої танцівниці, яка повільно роздягалася все більше і більше під шалено мерехтливий вогонь.

У світі любові бувають різні долі людей. Від простих до самих неймовірних. Деякі дами ганяються за багатими нареченими. Неважлива велика різниця в роках, для них важлива величина стану, яке може оцінюватися в величезну суму. Різниця в роках компенсується неймовірною сумою грошей. Так і в цьому випадку, про який ви можете пророкувати в цій статті.

“Наречена була з декольте”, – починається стаття в журналі People в серпні 1994 року про весілля Анни Ніколь Сміт і прикутого до інвалідного візка нафтового магната Дж. Говарда Маршалла II, 89 років на момент їхнього весілля. Це було довгоочікувана мрія для жінки, яка раніше соромилася свого подвійного бюстгальтера, перш ніж обміняти її на стійку з силікону 36DD. Вона виходила заміж за стан в мільярд доларів, яке, на жаль, ніколи не буде її.

Сміт і Маршалл зустрілися в Gigi’s – стриптиз-клубі, в який Сміт приїхав. “Ми подумали про те, щоб покарати її за пухкість”, – сказав в 1994 році в інтерв’ю Texas Monthly Роберт Уотерс, власник Rick’s.

Жовтневим днем ​​1991 року водій Маршалла відвіз його до Джіджі, де він був у захваті від грудастої танцівниці, яка повільно роздягалася все більше і більше під шалено мерехтливий вогонь. повільно відкриваючись все більше і більше під шалено мерехтливий вогонь з “Дами в червоному” Кріса де Бурга.

Анна Ніколь Сміт
Анна Ніколь Сміт

Це була Анна Ніколь Сміт в денну зміну. Маршалл закохався, хоча був фізично нерухомий. Вона була зачарована, і, поговоривши трохи, він запросив її на обід на наступний день.

Під час обіду в готелі Сміт поскаржилася на те, що їй довелося повернутися на роботу у свою звичайну зміну. Маршалл простягнув їй конверт з десятьма Бенджамін Франклін і сказав: “Не ходіть на роботу, міледі Любов. Тобі більше не потрібно повертатися до роботи”.

У наступні дні, місяці та роки старий підтримував її покупками на мільйон доларів, включаючи коштовності та Rolls Royce. Він любив їсти в Red Lobster. Згідно NY Mag, це був його улюблений ресторан. Раніше вона працювала там, подаючи печиво “Чеддер Бей” покровителям морепродуктів з середнього класу за мінімальну заробітну плату.

Кілька років по тому, вони одружилися 27 червня 1994 року, обидва в білому, у весільної каплиці Білого Голуба в Х’юстоні. Після того як вони скріпили це поцілунком, Сміт сказала своєму новому чоловікові, що їй потрібно вилетіти з міста на фотосесію. Згідно NY Mag, Маршалл плакав у своєму інвалідному кріслі.

Він не буде довго плакати. Шлюб тривав 14 місяців, перш ніж Маршалл помер. Хоча вона всю дорогу до Верховного суду боролася з сином Маршалла за контроль над його маєтком, вона не була включена в заповіт і так і не отримала контроль над його величезним станом.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею