Як найдорожчий ведучій СТБ Григорій Решетник залицяється до дружини і матері своїх дітей?

Author name 28 Березня 2021 в 14:03

Поділитися статтею

Григорій Решетник та Христина
Григорій Решетник та Христина

Найромантичніший провідний країни Григорій Решетник – мрія багатьох жінок. Незважаючи на величезну армію фанаток, у нього є кохана дружина і цілих троє дітей.

Дружина Христина Решетник в кінці 2020 року став мамою втретє. Таким чином, сім’я Решетніков виховує трьох синів – Івана, Дмитра і Алекса.

Христина Решетник веде свій Інстаграм-блог, на який підписані більш ніж 230 тисяч осіб

У своєму ранковому пості вихідного дня дівчина показала, як красиво за нею доглядає чоловік – продемонструвала величезний букет квітів за нечувані гроші.

“Доброго ранку! Погода за вікном дуже радує! Воскресенье – ідеальний час для прогулянок, ну а в мене воно робоче. До речі, ви не забули, що сьогодні у нас перевели час на годину вперед? “, – написала в описі до шикарного букету Христина.

У коментарях фоловерів захопилися, який же у Крістіни шикарний букет і дбайливий молодий чоловік.

Відзначимо, Григорій Решетник – один з найпопулярніших батьків в українському шоу-бізнесі. Він часто публікує в мережі фотографії, де позує з дітьми. Такі публікації викликають великий інтерес у багатотисячної аудиторії передплатників ведучого.

Навіть незважаючи на те, що дуже багато часу Григорій проводить на зйомках, тим більше, коли на телеканалі СТБ виходять нові програми, він не забуває приділяти час для сім’ї. Григорій відпускає свою дружину відпочити, і в цей час може грати з синами, водити їх гуляти і робити домашні справи.

Григорій не приховує – свою дружину в побут не заганяти, а навпаки робить все, щоб Христина відчувала себе красивою жінкою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею