Олена Шоптенко зізналась, що ніколи не годувала свого сина: всі їдять це кожен день

Author name 31 March 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Хореограф Олена Шоптенко – володарка вузької талії і підтягнутого тіла. Багато в чому це завдяки тому, що вона правильно харчується і займається спортом.

У своїй останній публікації в Інстаграм іменитий хореограф розповіла, що ніколи не годує свою дитину.

“Повинна зізнатися, я ніколи не смажила дитині нічого на сковорідці “,

– почала свою розповідь Шоптенко.

Вона поділилася, що не хоче давати дитині жирне, і сама не вживає. А хорошою антипригарной сковороди у неї не було. Зараз же вона придбала сковороду з антипригарним покриттям від іменитого бренду і перестала так обмежувати свою сім’ю в їжі.

“Так, металевою лопаткою користуватися теж можна, а це – окреме задоволення. Ніби робиш щось заборонене і за це нічого не буде. Сковорідці теж. Вона прослужить в 6 разів довше і продукти не будуть прилипати. Загалом, син мій з’їв кабачкові оладки з задоволенням, і це найкращий показник “,

– пораділа партнерка Олега Винника по “Танцях з зірками ” і виклала відео, як готує на кухні, а поруч грає її син.

Нагадаємо, Олена Шоптенко – відомий український хореограф. Вона досить часто бере участь в проекті “Танці з зірками “. Також цікавим фактів в її біографії є те, що вона перемогла в одному з сезоном разом з Володимиром Зеленським. Правда, тоді він був не президентом, а гумористом студії “Квартал 95 “.

В останньому сезоні “Танців … ” Олена пробула трохи. Її дискваліфікували разом з партнером Олегом Винником через пропуску двох прямих ефірів – вони обидва заразилися Ковід-19, і в складній формі довгий час проходили реабілітацію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею