Зробила модну стрижку каре і пішла “тусити” з друзями-хлопчиками: Маша Полякова здивувала вчинком

Author name 28 Квітня 2021 в 21:04

Поділитися статтею

Маша Полякова
Маша Полякова

Дочка співачки Олі Полякової Маша давно замислювалася над тим, щоб щось змінити в своїй зовнішності. Вирішила почати вона з зачіски і обрізала нескінченно довге волосся.

На такий крок юна співачка і дочка знаменитої блондинки зважилася в кінці квітня – не виключено, що це весняний настрій так вплинуло на Машу. Шанувальники, в основному, схвалили вчинок дівчинки, але знайшлися і ті, які висловилися, що їй не йде новий імідж.

Але, судячи з усього, Маша Полякова дуже задоволена своїм новим виглядом, тому хвалиться їм у соціальній мережі Інстаграм. Відразу після стрижки вона вирушила на зустріч зі своїми друзями, які також беруть участь в музичній групі Маші Полякової під назвою “ШВИ “.

Ось що коментатори написали під відеозаписом Марії Полякової:

  • Красуня! Тобі личить!
  • Клас, моя донька точно так же закомандовала і мама здалася, вона задоволена вже місяць, а мама не дуже, їй подобається
  • Вогонь !!!
  • Просто неймовірна красуня, Машка!

Нагадаємо, нещодавно Маша Полякова разом зі своєю сестрою Алісою і мамою Олею вирушили відпочивати на Мальдіви. Це вже третій відпочинок від початку 2021 року, на який Полякова полетіла з сім’єю.

Це при тому, що весь 2020 рік Ольга скаржилася на тотальне безгрошів’я і неможливість утримувати свій творчий колектив. Мабуть, 2021 рік став для неї більш успішним з фінансової точки зору, і справи стрімко пішли вгору. Так як публіці не дуже зрозуміло, звідки у Полякової гроші, щоб орендувати віллу на Мальдівах, вартістю 2000 доларів на добу.

Оля Полякова позувала в купальному костюмі разом зі своєю дочкою Машею
Оля Полякова позувала в купальному костюмі разом зі своєю дочкою Машею

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею