Грайлива Надія Мейхер-Грановська в шовковому халатику поманила витонченими формами

Author name 27 May 2021 в 07:05

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Красуня Надія Мейхер – жінка, яка вміє себе подати. Вона не хоче здаватися вульгарною, вміло використовуючи свою жіночність і шарм.

Нещодавно вона показала фотографію, на якій вона, очевидно, позує тільки прокинувшись.

У неї злегка розпатлане волосся, немає макіяжу, а зверху надітий лише легкий голубенький халатик.

“Уже восени новий кіно проект. Комедія. Моя героїня – ділова жінка, яка давно втративши будь-яке відчуття романтики, поглинена зароблянням грошей, почала втрачати все нажите ” непосильною працею “, і в першу чергу сім’ю … Ніколи не пізно переосмислити … І навіть якщо нічого вже не повернути, почати жити з новими відчуттями реальності-можливо. Адже практично ВСІ залежить тільки від нас! “,

-написала Надія Мейхер, співачка і екс-учасниця музичного колективу Віа Гра в описі до своєї фотографії.

Варто зазначити, що для Надії це вже не перший досвід зйомок. До цього її можна було помітити в комедії українського виробництва студії “Квартал 95 ” – “Великі Вуйки “.

Відзначимо, Надія Мейхер (Грановська) – російсько-українська співачка, перша солістка популярної групи “ВІА Гра “, полягала в групі з перервами (2000-2002, 2002-2006, 2009-2011).

Надія Мейхер
Надія Мейхер

З 2006 по 2008 рік Надія Грановська була ведучою програми «Неймовірні історії кохання» на українському телеканалі СТБ. З 2018 року Надія зайнялася музичним продюсуванням і стала зніматися в кіно.

Крім того, Мейхер-Грановська – фіналістка останнього сезону проекту “Танці з зірками “. За допомогою участі в цьому шоу вона намагалася повернутися на велику сцену.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею